İcra kesin sonuç mu?

AntenOS

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhabalar, Teknobiyotik ile 8 aydır süren maceramız hala devam ediyor. Tüketici haklarına başvurup haklı çıkmış olmama rağmen karşı taraf yapması gerekeni yapmadı ve bu yüzden icra takibi açtırdım ve bugün 4. güne gireceğiz bu işlemi başlatalı. Bu konuyla alakalı bir kaç soru var kafamda;

Karşı taraf THH'da yaptığı gibi bu işlemde de umursamadan geçebilir mi? Yoksa kesin sonuç mu çıkar?

Ne kadar sürede sonuçlanır?

Şimdiden bu sorulara cevap verenlere teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sık sık alışveriş yaptığım ve beni hiç üzmemiş bir firma. Bir kullanıcıyla bu şekilde problem yaşamış olması beni şaşırttı.

Sık sık alışveriş yaptığım ve beni hiç üzmemiş bir firma. Bir kullanıcıyla bu şekilde problem yaşamış olması beni şaşırttı.

İş garanti ve iletişime geldiğinde farklı bir firmaya dönüşüyorlar. Bu firmadan alışveriş yapmaya düşünenler varsa fan, termal macun gibi ufak şeyler dışında hiçbir parçaya ve ürüne ellemesinler, ellerinde kalır yoksa.

İcra kesin çözüm hocam. Süresi değişiyor ancak icradan paranızı kesinlikle alırsınız. Eğer firma batmıyorsa muhtemelen icrayla karşılaşınca tüm ödemeyi yapıp dosyayı kapatırlar.

İcra kesin çözüm hocam. Süresi değişiyor ancak icradan paranızı kesinlikle alırsınız. Eğer firma batmıyorsa muhtemelen icrayla karşılaşınca tüm ödemeyi yapıp dosyayı kapatırlar.

Benim ödemelik bir işim yok aslına bakarsanız. Ürün değişimi için açtım bana oradakiler ekran kartının aynısını alırsınız dediler. Bakalım bekliyorum sonuç ne olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı