İcra takibi başlatılabilir mi?

Arkadaşlar göz korkutma değil adamlar sözleşmelerine dayanarak dava açıyorlar verin istedikleri tutarı kurtulun e devletten dava icra dosyalarına bakın adamlar dava icra açmış hala daha göz korkutma olayı olarak görüyorsunuz. İlamsız icra açtılar itiraz ettim evet fakat buna onlar itirazın iptali olarak tekrar dava açtıklarında sözleşmeleri gösteriyorlar olay bizim bildiğimiz gibi değil T.C.K. Böyle ilerlemiyormuş kendi yasalarına göre ilerliyor valorantın sözleşmesi T.C.K. da geçerli değilmiş benden söylemesi ben ödedim kurtuldum

Arkadaşlar göz korkutma değil adamlar sözleşmelerine dayanarak dava açıyorlar verin istedikleri tutarı kurtulun e-Devlet'ten dava icra dosyalarına bakın adamlar dava icra açmış hala daha göz korkutma olayı olarak görüyorsunuz. İlamsız icra açtılar itiraz ettim evet fakat buna onlar itirazın iptali olarak tekrar dava açtıklarında sözleşmeleri gösteriyorlar olay bizim bildiğimiz gibi değil T.C.k. Böyle ilerlemiyormuş kendi yasalarına göre ilerliyor Valorant'ın sözleşmesi T.C.k. Da geçerli değilmiş benden söylemesi ben ödedim kurtuldum.

Ne kadar ödediniz hocam sizden istenen tutar başta neydi ne ödediniz?

2500 gibi bir rakam ödedim hocam zaten sattığım hesap tutarıda o kadardı sadece 200 veya 500 arası bir masraf çıkardılar ekstra ödeyin kurtulun. Türk Ceza Kanunu Riot Games'in sözleşmesine bakmıyor adamların sitelerine üye olurken sözleşmeyi sunuyorlar mahkemeye direkt haklı oluyorlar uğraşmak istemedim
Ayrıca mesela bildiğiniz gibi riot yasaklamış kardeşim hesap satışını gibi küçük bir olay değil adamların siteye kayıt olurkenki sözleşmeleri var ve riotun sözleşmesi Bizim Türkiye Mahkemelerinde geçerli değil Yasalarımızda hesap alış verişi yasaktır diye bir ibare bulunmuyor.
Yani ödeyin kurtulun arkadaşlar adamlar sitelerinde hesap sattırıyorlar paranızı alıyorsunuz hesapta sıkıntı çıktığı zaman illaki ya geri ödeme yada emsal bir hesap iadesi yapmak zorundasınız genç yaşta sicil yakmaya gerek yok ufacık oyun için
Ki zaten çok araştırma yaptım başına gelen 3 kişiden 2 si iade etmiş 1 kişi direnmiş onada ulaşamadım muhtemelen oda iade etmiştir

Son düzenleme:
daha ne kadar masraf çıkarttığını bile söyleyemiyorsun .d kesin bu da gamermarktın adamı + riot un türkiye ofisi bulunmakta, senin avukatın lisansı kasaptan almış sanırım

Satarken hesabın şu kadar ay kapanmayacağını garanti ederim gibi bir ibare onayladınız mı siz? Eğer öyle bir ibare yoksa sözleşmede ne yapabilirler ki? Sizi ne ile suçlayacaklar yani?

2500 gibi bir rakam ödedim hocam zaten sattığım hesap tutarıda o kadardı sadece 200 veya 500 arası bir masraf çıkardılar ekstra ödeyin kurtulun. Türk Ceza Kanunu Riot Games'in sözleşmesine bakmıyor adamların sitelerine üye olurken sözleşmeyi sunuyorlar mahkemeye direkt haklı oluyorlar uğraşmak istemedim
Ayrıca mesela bildiğiniz gibi riot yasaklamış kardeşim hesap satışını gibi küçük bir olay değil adamların siteye kayıt olurkenki sözleşmeleri var ve riotun sözleşmesi Bizim Türkiye Mahkemelerinde geçerli değil Yasalarımızda hesap alış verişi yasaktır diye bir ibare bulunmuyor.
Yani ödeyin kurtulun arkadaşlar adamlar sitelerinde hesap sattırıyorlar paranızı alıyorsunuz hesapta sıkıntı çıktığı zaman illaki ya geri ödeme yada emsal bir hesap iadesi yapmak zorundasınız genç yaşta sicil yakmaya gerek yok ufacık oyun için
Ki zaten çok araştırma yaptım başına gelen 3 kişiden 2 si iade etmiş 1 kişi direnmiş onada ulaşamadım muhtemelen oda iade etmiştir
Sallama ya, 2500 ödemiş miş. Hehe kesin. 200 tl ye sattığın hesap için 2500 ödemiş üstelik yasal olmayan bir şey için? Başkasını kandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı