iCUE programındaki CPU ısı değeri dengesizliği

Ben sizin kardeşiniz değilim. Gereksiz samimiyetten hoşlanmam. Sizin amacınız bilgi almak değil yaklaşık 3 4 mesajdır. Ben yine üstüme düşeni yapayım. Fan ayarlarınızı balanced olarak değiştirin. Fanların referansı h115 temp olarak kalsın. Pompanızı maksimum devirde çalıştırın. Eğer çok sıcak bir ortamda değilseniz. Kasanızın hava akışı iyi ise değer düşecektir. Değerin anlık olarak doğruları göstermesin az da olsa delaylı.Ek olarak daha fazla tartışmayın lütfen. Mesajımı alıntılayıp tartışmaya devam etmezseniz çok sevinirim.
Fatih bey neden hala sorumla alakasız cevaplar veriyorsunuz anlamış değilim. H115 Tempdeki sıcaklığı tabiki düşük tutmak isterim ama sorum hala bu değil. Lütfen bilmiyorsanız cevap vermeye calışmayın iyi günler.

Sorunuzu Türkçe olarak alabilir miyim o halde? Son mesajımda Türkçe yazdığım halde anlamadığınız kısımlar olmuş ,lakin sorunuzu Türkçe olarak anlatabileceğinizi düşünüyorum. Benim hatam kusura bakmayın sorunuzu anlamamışım.

Sorunuzu Türkçe olarak alabilir miyim o halde? Son mesajımda Türkçe yazdığım halde anlamadığınız kısımlar olmuş ,lakin sorunuzu Türkçe olarak anlatabileceğinizi düşünüyorum. Benim hatam kusura bakmayın sorunuzu anlamamışım.
Nesiniz siz ilk okul çocuğumu Türkçe sor da anlayayım falan lütfen Fatih bey daha fazla uzatmayın. :)
Size verdiğiniz bilgiler için teşekkür ettim. Hala üstte çıkmak için bu yola bile başvurdunuz. Basit bir diyelim ki cümlesi yüzünden egonuza yenik düşüp kendinizden geçtiniz.

Geri
Yukarı