ID-COOLING XF-12025-SD-K vs Akasa "Viper" 12cm S-Flow

M.Yzr

Kilopat
Yer
Gebze/Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI PRO Z690-A WiFi / i5-12600K / ASUS TUF Gaming RTX 4070 OC / Crucial Pro RAM 32 GB (2x16) / Crucial P3 Plus 1TB M.2 / Kingston NV2 500GB / Thermalright Frozen Prism 240 Black ARGB / LG Ultragear 27GR83Q-B 27 / DeepCool CH560 Mesh Digital Tempered Glass ARGB E-ATX.
Meslek
Avukat
Kasama 2 adet tahliye fanı takacağım. Hangisini önerirsiniz?

ID-COOLING incelemesi.

Akasa hakkında bilgim yok, Arctic PWM fanları tavsiye ederim.

ID-Cooling hakkında iyi yorumlar var ve fiyatı çok uygun. Performans olarak da gayet iyi görünüyor.
Tahliye için çok para vermeye gerek yok diyorsunuz.
O markadan alsam mı?
Akasa Viper serisi çok başarılıdır. Ama tahliye fanı için bu kadar para vermeye gerek var mı? Bizzat kullandığım Arctic ürününü önerebilirim.

Önerdiğiniz fan ile akasa arasında 20 ₺ fark var.

ID-Cooling hakkında iyi yorumlar var ve fiyatı çok uygun. Performans olarak da gayet iyi görünüyor.
Tahliye için çok para vermeye gerek yok diyorsunuz.
O markadan alsam mı?
Forumda birkaç tane üye ID-Cooling marka fan aldı. İnceleme açın demiştim ama unuttular ya da umursamadılar sanırım. Soğutucuları da ülkemizde yer etmeye başladı. İyi bir ürün izlenimi veriyor. Soru işaretleriniz varsa Arctic alınabilir tabi.

Forumda birkaç tane üye ID-Cooling marka fan aldı. İnceleme açın demiştim ama unuttular ya da umursamadılar sanırım. Soğutucuları da ülkemizde yer etmeye başladı. İyi bir ürün izlenimi veriyor. Soru işaretleriniz varsa Arctic alınabilir tabi.
ID Cooling ülkemize yeni giren bir marka olduğundan fiyatları ucuz sayılır. Zamanla fiyatları artacak bu yüzden alabilen alsın şimdiden.
Firma ise yurt dışında baya tanınan ve sevilen bir firma, yakın zamanda ID Cooling SE 207 modelini sipariş verdim ve incelemesini yaparım istek olursa. 240MM sıvı soğutmalardan daha iyi performans bekliyorum ^^ İyi forumlar, iyi geceler.
Elimden geldiğince ID Cooling ile alakalı soruları yanıtlarım.

Tahliye fanı olarak F12, ön panel için P12.
ID-Cooling daha uygun ve daha iyi bir performans sunuyor, ne düşünüyorsunuz?
ID Cooling ülkemize yeni giren bir marka olduğundan fiyatları ucuz sayılır. Zamanla fiyatları artacak bu yüzden alabilen alsın şimdiden.
Firma ise yurt dışında baya tanınan ve sevilen bir firma, yakın zamanda ID Cooling SE 207 modelini sipariş verdim ve incelemesini yaparım istek olursa. 240MM sıvı soğutmalardan daha iyi performans bekliyorum ^^ İyi forumlar, iyi geceler.
Elimden geldiğince ID Cooling ile alakalı soruları yanıtlarım.
2 tane tahliye için alayım diyorum. Anladığım kadarıyla öneriyorsunuz.
Performansı iyi görünüyor da gürültü olarak nasıl?
Mesela kafamda canlanması için soruyorum, Aerocool Aero One kasam var, kasamın stok fanlarından ne kadar daha fazla ses çıkarır acaba?

Tahliye fanı olarak F12, ön panel için P12.
PWM desteği yok bu arada. Tam hızda dönecektir. Biliyorsunuz.

@JATDAV, bu arada bence bir inceleme konusu açın. Cidden faydalı olur. Gün içerisinde aktif bir saat seçilirse şahane.

PWM desteği yok bu arada. Tam hızda dönecektir. Biliyorsunuz.
Ah dikkatimden kaçmış, PWM modeli biraz daha pahalı.

Geri
Yukarı