İdarelik iPhone 11 alınır mı?

Kimilerinin hayali (benim) kimilerinin idareliği...

Benim arkadaşım idarelik 6S aldı, aylarca kullandı 11 e gecti sonra bana sattı ben de kardeşime verdim. 7 Plus, SE2 kullanan çok tanıdığım var çevremde ben de dahil olmak üzere yakindigimiz en büyük problem bataryadir. 11 de neredeyse 2 katı daha fazla batarya, güncelleme, gece çekim modu, kameranın daha çok ileri seviyede olması gibi özellikleri var. Hep 60 hz 60 hz diye konuşuyorlar. Daha önceden yüksek hz kullanıp misal 120 ondan 60 a geçersen çok üzer ama zamanla alışırsın diye umuyorum. Daha önceden de 60 hz kullanmadiysan sorun teşkil etmez.

Konunun başında da dediğim gibi 6S ile bile idare eden arkadaşım vardı 11 ilaç gibi gelir bir süre hatta benim gözümde 4-5 yıl daha normal kullanıcıya gider. Nedir normal kullanıcı? Fotoğraf çek, instaya gir, wp gir video izle cart curt...

Değil paranı israf ediyorsun.

Yani tabii basit ama iPhone 11 alacağına ikinci el S10+ al hiçbir problem yaşamazsın temiz alırsan.
Kuzenimde geçen yaz aldığı 11 var hiç bir sorunu yok ve pili %98 alırsam onu alcam zaten. 15'e salarim dedi. Çalışıp 14 e geccej bu yaz bakalım zaman ne gosterir.

Bir de gulucuk atan arkadaş haklı. S10+ ın rakibi xs tir.

Kuzenimde geçen yaz aldığı 11 var hiçbir sorunu yok ve pili %98 alırsam onu alacağım zaten. 15'e salarim dedi. Çalışıp 14'e geccej bu yaz bakalım zaman ne gosterir.

Bir de gulucuk atan arkadaş haklı. S10+ ın rakibi XS tir.

iPhone 11 pili problemli, ekranı leş, 60 Hz kötü bir telefon.

S10+ geçici kullanım için daha uygun ve pişman etmez.

Kuzenimde geçen yaz aldığı 11 var hiçbir sorunu yok ve pili %98 alırsam onu alacağım zaten. 15'e salarim dedi. Çalışıp 14'e geccej bu yaz bakalım zaman ne gosterir.

Bir de gulucuk atan arkadaş haklı. S10+ ın rakibi XS tir.

Bilgisizsin, sırf adı iPhone olsun diye dandik ve kötü bir telefona para veriyorsun.

Senin için en iyisi ikinci el S10+ veya ikinci el S20 FE gibi bir cihaz alman problem çıkarmayan premium cihazlar ve daha ucuzlar.

iPhone 11 pil ve ekran problemli rezil eden bir telefon kullandıkça pişman olursun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı