iPhone 11 alınır mı?

Sınıftaki çilekli parfüm sıkan, kavunlu ruj süren, Nike Pro tayt + crop giyen kızın sırf "benim iPhone'm" var demek için kullandığı telefondur. Karşısına S24 Ultra koyun iPhone 11 o kız için daha iyidir. muhtemelen memur babası 24 ay taksitle almıştır.

Şaka bir yana 11 bu devirde bütçeniz varsa alınmaz hocam.

Sınıftaki çilekli parfüm sıkan, kavunlu ruj süren, Nike Pro tayt + crop giyen kızın sırf "benim iPhone'm" var demek için kullandığı telefondur. Karşısına S24 Ultra koyun iPhone 11 o kız için daha iyidir. Muhtemelen memur babası 24 ay taksitle almıştır.

Şaka bir yana 11 bu devirde bütçeniz varsa alınmaz hocam.

Bütçe yoksa da alınmaz.

Telefonun özelliklerine baktım bir de fiyatına baktım bir daha. İyi güldüm. 4 GB RAM, bataryası zayıf, 20 bin TL telefon.

5 yıla kullanılamaz hale gelecek(uygulama desteği kesiliyor), çerçeveleri kocaman, ekranı çağ dışı, kamerası fiyatındakilere göre kötü.

Güncelleme olayına takılmam dersen mantıklı bir telefon hocam f/p ürün. Film dizi izlemeyi seven biriysen ekran kalitesi tatmin etmeyebilir ama. Bütçeni netleştirmeye bak hocam ona göre tavsiye verelim sana.

Bana kalırsa 12 serisine bak fiyat farkı çok yok 11 ile arasında
F/P mi? 😆

Benim kafa 14 k olduğu zamana gitti hocam bu fiyat bandına bulursa fp. değilse zaten almasın. Ayrıca android tavsiyesi isteyeceğini sanmıyorum istese s serisi daha ucuz zaten haklısınız :)

İşine gelen yorumu okuyorsun prim kasmak için yorum yapma hocam. Bir sonraki yorumu okuma zahmetine girseydin fiyat bandının 14 k civarında olduğunu düşündüğüm için öyle dediğimi anlardın. Tr de yaşamıyorum ve 20 k eski bir telefona vermenin mantıksız olduğunu biliyorum ancak buradaki saçma olan şey iPhone tavsiyesi isteyen adama Samsung önermeniz. Ömrüm boyunca Samsung dan şaşmadım kalitesine ve sağlamlığına lafım yok( 2 defa yüksekten düşürdüm o haliyle sapa sağlam kullandım) ancak android bir telefona 15 20 k bayılıp telefonun ortalama 1.5 2 yıl sonra işlevini kaybetmesi yavaşlaması insanın zoruna gider. Arkadaş 11 almasın 12 alsın 2 yıl sonra aldığı paranın fazlasına bile satacaktır ama aynı şeyi s23 alan kişi için söyleyebilecek misin hocam ?

İşine gelen yorumu okuyorsun prim kasmak için yorum yapma hocam. Bir sonraki yorumu okuma zahmetine girseydin fiyat bandının 14 k civarında olduğunu düşündüğüm için öyle dediğimi anlardın. TR de yaşamıyorum ve 20 k eski bir telefona vermenin mantıksız olduğunu biliyorum ancak buradaki saçma olan şey iPhone tavsiyesi isteyen adama Samsung önermeniz. Ömrüm boyunca Samsung'dan şaşmadım kalitesine ve sağlamlığına lafım yok( 2 defa yüksekten düşürdüm o haliyle sapa sağlam kullandım) ancak Android bir telefona 15 20 k bayılıp telefonun ortalama 1.5 2 yıl sonra işlevini kaybetmesi yavaşlaması insanın zoruna gider. Arkadaş 11 almasın 12 alsın 2 yıl sonra aldığı paranın fazlasına bile satacaktır ama aynı şeyi S23 alan kişi için söyleyebilecek misin hocam?

Tek sıkıntı 15k da olsa sandığın kadar F/P olmuyor telefon.

15 20 k bayılıp telefonun ortalama 1.5 2 yıl sonra işlevini kaybetmesi yavaşlaması insanın zoruna gider.

Böyle bir şey de yok ayrıca keşke en ufak bir şey bilip yazsanız şuraya.

Tek sıkıntı 15k da olsa F/P olmuyor telefon.
Piyasa fiyatlarına aşina olmasam da Şuan tr de ortalama iyilikte sıfır bir telefonun 13 k dan aşağı olmadığını biliyorum hocam. 14 k ya iPhone 11 bulabilseydi kendi tercihi arkadaşın alabilirdi ama 20 k vermek mantıksız. Ama gidipte 20 k s23 e verecekse de hiç vermesin hocam sosyal medyayı aktif kullanmıyorsa kameranın bir önemi yok a serisi bile işini görecektir. Burada mesele zarar da etmemesi. O yüzden bütçesini de netleştirmesini istedim arkadaştan. iPhone 11 i övmüyorum ama tr şartlarında insanların kullanabileceği en uygun telefonlardandı bir ara.

Tek sıkıntı 15k da olsa sandığın kadar F/P olmuyor telefon.

Böyle bir şey de yok ayrıca keşke en ufak bir şey bilip yazsanız şuraya.
S20 fe kullandım ilk yıl sorunsuzdu sonra telefon yavaşlamaya başlıyor. Bir önceki telefonumda da yaşadım bunu. Samsung kalitelidir bu zamana kadar da şaşmadım kendisinden ama s23 24 güzellemesi de yapmayın iPhone tayfadan bir farkınız kalmıyor. iPhone 11 in güncel piyasasını şimdi öğrendiğim için almasını mantıklı bulmuyorum zaten konuyu kapatalım burada. Arkadaşın android de gönlü varsa en mantıklısı a serisi telefonlara bakmasıdır 100x zoom için ultra serisini övmeye gerek yok. :)

iPhone tavsiyesi isteyen adama Samsung önermeniz.
Piyasaya bakmadan mesaj atıp F/P diyorsan bu durumda suçlu olan sensin, ben fikrini değiştirmiş mi diye her mesajı okumak zorunda da değilim.

Ayrıca iPhone tavsiyesi istenmemiş, iPhone 11 alınır mı denmiş.

Geri
Yukarı