iPhone 11 alınır mı?

Merssow

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu anki telefonumu satıp iPhone 11 almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Şu anlık belirli bir bütçem yok.

Şu anki telefonumu satıp iPhone 11 almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Şu anlık belirli bir bütçem yok.
Güncelleme olayına takılmam dersen mantıklı bir telefon hocam f/p ürün. Film dizi izlemeyi seven biriysen ekran kalitesi tatmin etmeyebilir ama. Bütçeni netleştirmeye bak hocam ona göre tavsiye verelim sana.

Bana kalırsa 12 serisine bak fiyat farkı çok yok 11 ile arasında

Fiyatı çok fahiş. Sıfır fiyatı 22 bin lira civarı, ikinci eli 15 bin civarı. O fiyata iPhone 11'den çok daha iyi bir sürü telefon var.
Katılıyorum. Şahsen illa iPhone alacaksanız iPhone 14 öncesi iPhone almanızı önermiyorum. İlerde güncelleme desteği olarak üzebilir.

Güncelleme olayına takılmam dersen mantıklı bir telefon hocam f/p ürün. Film dizi izlemeyi seven biriysen ekran kalitesi tatmin etmeyebilir ama. Bütçeni netleştirmeye bak hocam ona göre tavsiye verelim sana.

Bana kalırsa 12 serisine bak fiyat farkı çok yok 11 ile arasında
Nesi F/P? Dünyanın en fiyatını haketmeyen telefonu konumunda şuan. 22 bin lira fiyatı var. 22 bin liraya millet S23 fe alıyor.

Güncelleme desteği olup olmaması falan da hikaye. İsterse 5 yıl daha destek alsın. O ekran o kasa o kamera artık çağ dışı o paraya kesinlikle değmez. iPhone alacaksanız 13 ve üzerine yönelmeye çalışmalısınız mümkünse Pro modeller olsun parasını hak eder o zaman.

Güncelleme olayına takılmam dersen mantıklı bir telefon hocam F/P ürün. Film dizi izlemeyi seven biriysen ekran kalitesi tatmin etmeyebilir ama. Bütçeni netleştirmeye bak hocam ona göre tavsiye verelim sana.

Bana kalırsa 12 serisine bak fiyat farkı çok yok 11 ile arasında.

Daha F/P olmayan bir telefon var mı acaba?

Nesi F/P? Dünyanın en fiyatını haketmeyen telefonu konumunda şuan. 22 bin lira fiyatı var. 22 bin liraya millet S23 fe alıyor.
Benim kafa 14 k olduğu zamana gitti hocam bu fiyat bandına bulursa fp. değilse zaten almasın. Ayrıca android tavsiyesi isteyeceğini sanmıyorum istese s serisi daha ucuz zaten haklısınız :)

11 artık eskidi ve bu sene yazılım desteği bitiyor. Düz 11'lerin ekran çözünürlüğü ve ekran çerçeve oranı kötü hocam. Sıfır fiyatı ise fahiş. 11 almak yerine S23 almanız daha iyi olur. Benzer fiyat bandında diye S23 önerdim. Ayrıca 11 serisinde ısınma sorunu var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı