[İddia] Afganlar, Beylikdüzü'nde bir gencin kafasını taşla ezdi!

Düzeltme
Kaynak tweet arkadaşlar. Henüz olayın doğruluğu kanıtlanmadı.

Önbilgi olarak yazayım dedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
İç savaş bir halkın kendi arasında gruplara ayrılarak yaptığı savaştır. Bunlar bizden değil.
Hayır, doğru söylüyor. İç savaşa az kaldı. Çünkü reisin yolunda o kadar sapkın zihniyetler var ki, mülteciler ile bir olup kendi halkını katledecek kadar gözü dönmüşler. Twitter'da yapılan yorumlara denk geldim. Olası bir iç karışıklıkta kendi ülkesini korumaya çalışanlara karşı, mülteciler ve sapkın AKP seçmenleri bir olacak. Düşünmesi bile facia. Geldiğimiz nokta utanç verici.

Hayır, doğru söylüyor. İç savaşa az kaldı. Çünkü reisin yolunda o kadar sapkın zihniyetler var ki, mülteciler ile bir olup kendi halkını katledecek kadar gözü dönmüşler. Twitter'da yapılan yorumlara denk geldim. Olası bir iç karışıklıkta kendi ülkesini korumaya çalışanlara karşı mülteciler ve sapkın AKP seçmenleri bir olacak. Düşünmesi bile facia.
Umrumda değil. Artık istesem bile eskisi kadar milliyetçi olamıyorum olanlar yüzünden. Aileme bir şey olmasın da kim kime ne yapıyorsa yapsın. Tek isteğim ülkemin yararına olacak şeyler üretmekken beni bile bu hale getirdiler ya başka bir şey demeye gerek yok.

Umrumda değil. Artık istesem bile eskisi kadar milliyetçi olamıyorum olanlar yüzünden. Aileme bir şey olmasın da kim kime ne yapıyorsa yapsın. Tek isteğim ülkemin yararına olacak şeyler üretmekken beni bile bu hale getirdiler ya başka bir şey demeye gerek yok.
Bende de tam tersi bir etki yarattı. Milliyetçiliği bırakmışken ve ülkeyi terk etme hayallerim varken, bugünleri yaşıyor olmamız tekrardan geri bağladı. Çünkü ülkeyi ite kopuğa bırakamayız. Bu ülke hepimizin hakkı olan bir ülke ve öylece haklarımızı bırakmamız doğru olmaz. Şu an ciddi anlamda vatan hainliği yapılıyor. Hem hükümet, hem de onları destekleyenler tarafından. Bu ihanete göz yummaya gönlüm el vermez.

Gerçekten bu masum kız çocuğuna ne yaptılarsa o Afgan'ların ailesinede aynısını yapmaları gerekiyor.

Son düzenleme:
Düzeltme
Kaynak tweet arkadaşlar. Henüz olayın doğruluğu kanıtlanmadı.

Önbilgi olarak yazayım dedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekse zerre şaşırmam. İç savaş çıkacak bu gidişle allah kahretsin.

Büyük "güvenilir" haber sitesi. Aynen. Tayyip'in elinde olan "güvenilir" haber siteleri.

Hocam a haber denen bir yer var tamamen doğru ben izliyorum aslında Amerika bizi kıskandığı için koronavirüsü çıkartmış (reisi devirmek için savaşarak yıkamayacaklarını anladılar) (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı