[İddia] Berat Albayrak, İngiltere'de görüntülendi

Elinde belge bilgi varsa onu yayınlamana kimse karışamaz ki. RTÜK yayınladıktan sonra ancak ceza verebilir yasa dışı veya iftira ise. Sen yayınlayacağını yayınlarsın zaten.

Ayrıca RTÜK'ün karışmadığı Youtube gibi devasa bir mecra var. Senin elinde yeter ki belge olsun oradan yayınlarsın. Olmadı Tweetter var. Oradan yayınlarsın. Ama BELGE YOK İŞTE.

Bu olay aynı geçen ay Kemal Kılıçdaroğlu çıktı Erdoğan ve ailesi kaçacak yurtdışına para kaçırıyorlar iddiası gibi. En ufak bir belge bilgi çıkmadı ne oldu unutuldu gitti o konu. Aynı daha önce ortaya atılan onlarca yüzlerce boş iddia gibi.
Yurt dışına kaçacak iddiası tamamen gözlem. Yurt dışına vakıflar aracılığıyla büyük miktarlarda para aktarırsanız, insanların kaçacağınızı düşünmesi gayet normal.

Nasıl Amerika'nın en pahalı ve lüks yeri olan Manhattan'a bina dikmek şüpheli bir şeyse, bu da şüpheli.

Berat Albayrak İngiltere'de olsa ne olur olmasa ne olur? Geçmiş, geçmiş geçmiş de kalmadı mı? Ülke Arabistan olmuş. Asıl ona tepki yok. Bunlar hala elini kolunu sallaya sallaya geziyor. İstanbul Avrupa yakası zaten mide bulandırıcı. Bu adamın damadından bu beklenir zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl Amerika'nın en pahalı ve lüks yeri olan Manhattan'a bina dikmek şüpheli bir şeyse, bu da şüpheli.

Gerçekten şu ülkeye kaliteli muhalefet lazım derken boşuna demiyorum. :(

Kemal Kılıçdaroğlu o gün ne iddia ederek gece 22:00'de herkesi yayına çağırdı? Ne anlatı?

Büyük paralar dediğin 1 Milyon TL aktardı iddiası var! 1 Milyon TL paramı ya. Allah aşkına. Onun belgesi bilgisi nerede? Ayrıca Cumhurbaşkanı kaçacak olsa ABD'ye mi kaçar. Parça parça atılan paraları toplayup 1 Milyar TL yapmışlardı sanırsam.

Hadi oraya kaçtı diyelim oraya kaçmak için şehrin orta yerine mi bina yapar.:D Gerçekten azcık mantık yürütmek yetecek. Çok değil azıcık ama.

Sonra kaliteli muhalefet lazım denildiği zaman kızmayacaksınız. Bu sözde iddiaya sen inandın mı?

Son düzenleme:
Gerçekten şu ülkeye kaliteli muhalefet lazım derken boşuna demiyorum. :(

Kemal Kılıçdaroğlu o gün ne iddia ederek gece 22:00'de herkesi yayına çağırdı? Ne anlatı?

Büyük paralar dediğin 1 Milyon TL aktardı iddiası var! 1 Milyon TL paramı ya. Allah aşkına. Onun belgesi bilgisi nerede? Ayrıca Cumhurbaşkanı kaçacak olsa ABD'ye mi kaçar.

Hadi oraya kaçtı diyelim oraya kaçmak için şehrin orta yerine mi bina yapar.:D Gerçekten azcık mantık yürütmek yetecek. Çok değil azıcık ama.

Sonra kaliteli muhalefet lazım denildiği zaman kızmayacaksınız. Bu sözde iddiaya sen inandın mı?
Hahaha, cidden bilgisizsin. 1 milyon TL'mi?... Papağan gibi bir söz öğrenmişsin, habire onu şakıyorsun. "Abi ya, kaliteli muhalefet ya, yok ya abi ya.."

Al sana 1 milyon TL Özkan, bak bakalım kaç milyon TL imiş.

Gönderilen para 1.000.000.000 TL'yi buluyor Özkan, al bakalım. Gönderilen para: 1063416600.00 TL

ensar-turgev1.jpg

Hahaha, cidden bilgisizsin. 1 milyon TL'mi?... Papağan gibi bir söz öğrenmişsin, habire onu şakıyorsun. "Abi ya, kaliteli muhalefet ya, yok ya abi ya.."

Al sana 1 milyon TL Özkan, bak bakalım kaç milyon TL imiş.

Gönderilen para 1.000.000.000 TL'yi buluyor Özkan, al bakalım. Gönderilen para: 1063416600.00 TL

Eki Görüntüle 1458756

Tekrar ediyorum. Şu ülkeye gerçekten kaliteli muhalefet lazım. :(

ABD'ye resmi hesapları üstünden para aktarıyorlar para kaçırıyor hee kardeşim hee. Orada bir vakıf var oraya bağış yapmak yasal mı değil mi? ABD'de en büyük suç vergi kaçırmak para kaçırmak sence ABD'ye kaçıracaklar öyle mi?

Para kaçırmak için farklı farklı hesaplar kullanıyorlar ve 10 bin$ 1000$ 300-500$ şeklinde para yollayarak para kaçırıyorlar gerçekten efsane vizyon.:D Kaçtı dedikleri para 1 Milyar TL. O paraya ABD'de 2 tane ev alamazsın.

Bu kadar da olmayın. Orada yurt yapımına giden bağışlanan inşaat masraflarına harcanan paraları koşun kaçacaklar paraları götürüyorlar gibi sunmaya çalışmanız yok mu gerçekten tam komedisiniz. :)

Not: Ne oldu madem bu kadar belgeli bilgili bu iddia neden ABD'de mahkemeye vermiyorlar? Sonuçta vakıf ABD üstüne göndermiş paraları! Neden devamı gelmedi isimler açıklanmadı? Neden muhalefet sustu? Neden Türkiye'de bir mahkeme süreci başlamadı.( Başladı ise ben görmedim. Tek gördüğüm Erdoğan'ın açtığı tazminat davası var galiba.)

Son düzenleme:
Tekrar ediyorum. Şu ülkeye gerçekten kaliteli muhalefet lazım. :(

ABD'ye resmi hesapları üstünden para aktarıyorlar para kaçırıyor hee kardeşim hee. Orada bir vakıf var oraya bağış yapmak yasal mı değil mi? ABD'de en büyük suç vergi kaçırmak para kaçırmak sence ABD'ye kaçıracaklar öyle mi?

Bu kadar da olmayın. Orada yurt yapımına giden bağışlanan inşaat masraflarına harcanan paraları koşun kaçacaklar paraları götürüyorlar gibi sunmaya çalışmanız yok mu gerçekten tam komedisiniz. :)

Not: Ne oldu madem bu kadar belgeli bilgili bu iddia neden ABD'de mahkemeye vermiyorlar? Sonuçta vakıf ABD üstüne göndermiş paraları! Neden devamı gelmedi isimler açıklanmadı? Neden muhalefet sustu? Neden Türkiye'de bir mahkeme süreci başlamadı.( Başladı ise ben görmedim. Tek gördüğüm Erdoğan'ın açtığı tazminat davası var galiba.)
Oraya kimin parasıyla bağış yapıyorlar, bunu açıklayan var mı ? Oraya giden para, senin benim param.

Oraya ne binası kurmuşlar, sana hesap veren var mı ? Kimsenin ne hesap verdiği var ne parayı açıkladığı var. Bir vakıfın nasıl 1.600.000.000 TL değerinde bütçesi olabilir böyle bir vakıf gördün mü hiç ?

Göz göre göre senin, benim paramı alıp ABD'ye gönderiyorlar ve "haklılar" diyorsun. İnsan onursuz olmayı nasıl kendine yedirebilir anlamıyorum.

Ayrıca ABD'ye kaçak para sokmak, neredeyse imkansıza yakın bir şey. Bu işler resmi olur, inşaat yazar ama başka bir şey yapar. Her şeyden habersiz olmamak, gerçekten büyük cahillik.

Oraya kimin parasıyla bağış yapıyorlar, bunu açıklayan var mı ? Oraya giden para, senin benim param.

Uyduruyorsun şuan. Neye göre senin benim param! Bu kadar atmasyon olmaz.

TÜRGEV'e TÜGVA'ya Ahmet Mehmet gibi isimler yolluyor o parayı. Adam kendi şahsi hesabından yolluyor. Her şey belgeli bilgili. ABD'nin maliyesi denetliyor vakfı. Bana bu kadar para geldi bu para ile şu binayı yaptım şu kadara mal oldu diye açıklıyor ABD'de öyle kara para mı aklanır.

Gerçekten bilmeden sorgulamadan önünüze atılan her şeye inanıyorsunuz bu kadar da olmayın. Ben Özkan K. olarak banka hesabımdan TÜGVA hesabına 10 bin $ bağışlasam sanane bundan? Para benim kendi isteğim ile yolluyorum her şey yasal makbuz var banka hesapları belli.

Uyduruyorsun şuan. Neye göre senin benim param! Bu kadar atmasyon olmaz.

TÜRGEV'e TÜGVA'ya Ahmet Mehmet gibi isimler yolluyor o parayı. Adam kendi şahsi hesabından yolluyor. Her şey belgeli bilgili. ABD'nin maliyesi denetliyor vakfı. Bana bu kadar para geldi bu para ile şu binayı yaptım şu kadara mal oldu diye açıklıyor ABD'de öyle kara para mı aklanır.

Gerçekten bilmeden sorgulamadan önünüze atılan her şeye inanıyorsunuz bu kadar da olmayın. Ben Özkan K. olarak banka hesabımdan TÜGVA hesabına 10 bin $ bağışlasam sanane bundan? Para benim kendi isteğim ile yolluyorum her şey yasal makbuz var banka hesapları belli.
Bu kurumlar, devlete vergi ödemiyorlar bile vergiden muaflar. Ayrıca bu vakıfların daha önce ABD Başkan Adayı Clinton'a bağış yaptığı bile ortaya çıktı. Ensar-Türgev neden ABD Başkan Adayına bağış yapıyor ?

ABD'de 1.600.000.000 TL'ye ne bina dikmişler merak ettim. Var mı acaba güzel bir binaları ?

Geri
Yukarı