[İddia] Epic Games 19 Ocak'ta GTA Trilogy'i bedava verebilir

Billbil-kun, bugün ortaya attığı iddiayla Epic Games kullanıcılarını heyecanlandırdı. Ünlü analist Epic Games’in API verileri arasında 19 Ocak tarihinde sürpriz bir şekilde Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition’ın ücretsiz verileceğini veya oyunun 1 haftalığına “kaçıranlar için” %50 indirimle satılacağını iddia etti.
Her iki türlü de aynı kullanıcı.
Ücretsiz verileceği hakkındaki Tweet'i atabilir misiniz? Çünkü ben bulamadım.

Ücretsiz verileceği hakkındaki Tweet'i atabilir misiniz? Çünkü ben bulamadım.
Paylaşamıyorum çünkü haberi Twitter'dan değil Webtekno ve Eurogamer'dan aldım. Eurogamer'da da sadece %50 indirim ile geleceği yazıyor fakat Webtekno'da ücretsiz olabileceği de yazıyor. Ben Webtekno'nun yalancısıyım. Ha her ikisi de resmi açıklama olmadığı için sadece bir iddia olduğu için ne kadar fark eder emin değilim.

Garip bir şekilde rüyamda gördüğüm şey... Malum mu oldu artık bilemem lakin elbette eğer gerçekleşirse güzel olur zira Steam mağazadan bildiğim kadarı ile eski GTA oyunları (4 hariç) kaldırıldı. Bir şeyin remasterını çıkartırken eskiyi niçin kaldırırlar onu da hiç anlamam... Herneyse rüyam tutar mı tutmaz mı göreceğiz bakalım :).

Hem eurogamer hem de Webtekno paylaşınca iddia olmasına rağmen konusunu açayım dedim. 530TL'yi çok görenler bedavaya almayı reddetmez diye düşünüyorum. Bu oyunun aynı zamanda 19 Ocak'ta hem Epic Games hem de Steam'e geleceğini de açıklıyor. Oyunun Steam'e geleceği zaten sızmıştı.
Definitive değil de classic sürümleri ücretsiz verse daha iyi.

Hem eurogamer hem de Webtekno paylaşınca iddia olmasına rağmen konusunu açayım dedim. 530TL'yi çok görenler bedavaya almayı reddetmez diye düşünüyorum. Bu oyunun aynı zamanda 19 Ocak'ta hem Epic Games hem de Steam'e geleceğini de açıklıyor. Oyunun Steam'e geleceği zaten sızmıştı.

İnşallah verir pek begenmesem de oynamak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video oyunlarının %50 indirimli olarak satışa sunulacağına dair olan iddia daha yüksek bir ihtimale sahip ve muhtemelen doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı