[İDDİA] Starlink Türkiye'ye geliyor olabilir

Oyun için tercih edilmeyecek ping yüksek. Apartmana kuracaksın, daire başı eşit şekilde paylaştıracaksın bandwidth ve kota limitli.
Şuna bak sanki Amerika'da yaşıyor da ping yüksek diyor. Türkiye'de ki internetlerin hali vahim. Ping olsa bile türkiyedeki 0.5MBps upload'dan iyidir.

Yaşasın sonunda. Bir de yerel fiyatlandırma iyi olursa tadından yenmez.

Yerel fiyatlandırma şart ve eğer olursa TT'yi ve diğerlerini piyasadan siler bu :D

En son PayPal'da bile veri meri deyip yolladılar bizim yakışıklıyı bunumu kabul edecekler?

Olmaz.

PayPal bile geri gelebilir ikili görüşmede Tesla Starlink ve Elon Musk'a bağlı her şey konuşulmuş anlaşılan

Şuna bak sanki Amerika'da yaşıyor da ping yüksek diyor. Türkiye'de ki internetlerin hali vahim. Ping olsa bile Türkiye'deki 0.5Mbps Upload'dan iyidir.

Gerçekten iyidir

Yerel fiyatlandırma şart ve eğer olursa TT'yi ve diğerlerini piyasadan siler bu :D

PayPal bile geri gelebilir ikili görüşmede Tesla Starlink ve Elon Musk'a bağlı her şey konuşulmuş anlaşılan

Gerçekten iyidir
Keşke gelsede yurt dışından para transfer ederken sürünmesek.

En son PayPal'da bile veri meri deyip yolladılar bizim yakışıklıyı bunumu kabul edecekler?

Olmaz.

Tamam aynen abartmayın hocam bende şu an baştakilerden nefret ediyorum ama olmaz gelmez yapmaz diyerek bir yere gelemeyiz zaten her geçen gün geriliyoruz bunlar bir sonraki seçim için bir şey yapmalılar en azından böyle şeyler getirsinlerde bir şey yapmış olsunlar.

Tamam aynen abartmayın hocam bende şu an baştakilerden nefret ediyorum ama olmaz gelmez yapmaz diyerek bir yere gelemeyiz zaten her geçen gün geriliyoruz bunlar bir sonraki seçim için bir şey yapmalılar en azından böyle şeyler getirsinlerde bir şey yapmış olsunlar.
Yav hocam gözünüzü seveyim bugüne kadar ne yaptılarda bunu yapsınlar? Hani kötü düşünmüyorum düşündürüyorlar, umudum yok. Umarım 2 ay sonra,' kabul edildi bak lan ezik diye' mesaj atarsınız ama sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı