[İddia] Türkiye + İsrail ve Irak savaşa girdi

Gerçek bir savaştır inşallah atalarımızın gördüğü gibi büyük savaşlar görmek istiyorum nedense hep düzmece savaş haberleri duyduk.
Lakin "millet hayatı tehlikeye maruz kalmıyorsa savaş cinayettir".

Harbi diyorum savaş çıkmasını isteyenlerin beyninden şüphe ediyorum. Yanlarında torpil patlasa ağlayacak adamlar bize burada gövde gösterisi yapıyor.
Gerçek bir savaştır inşallah atalarımızın gördüğü gibi büyük savaşlar görmek istiyorum nedense hep düzmece savaş haberleri duyduk.
Dedi ve klavye başında erkek(Ğ)lik yapmaya gitti.

Harbi diyorum savaş çıkmasını isteyenlerin beyninden şüphe ediyorum. Yanlarında torpil patlasa ağlayacak adamlar bize burada gövde gösterisi yapıyor.

Dedi ve klavye başında erkek(ğ)lik yapmaya gitti.

O anlamda demedim ben bir klavye delikanlısıda değilim gerçektede delikanlı değilim yıllardır bu savaş haberleri medyada dolaşıyor çıkacaksa çıksın anlamında(!)

Ne savaşı ya, 400 tane takunyalı çıplak göğüs IŞİD'liye iki günde Musul'u veren sonra da özel kuvvetlerinin %40'ını kaybederek 9 ayda geri alan Irak mı savaşa girmiş?
Hele dünya savaşı falan demiş birisi de iyi güldüm. Son dünya savaşı ikincisiydi, artık küresel bir savaş çıkmayacak. Bunun önlemleri çoktan alındı.

Savaşın iyi yanı yoktur tek kaybeden vardır oda halk.

Savaş görmek istiyorum diyenler olmuş denizde yüze yüze giderler korkudan savaş kaç kere gördünüz ki günümüzde büyük örneği var Rusya Ukrayna.

Savaşın iyi yanı yoktur tek kaybeden vardır oda halk.

Savaş görmek istiyorum diyenler olmuş denizde yüze yüze giderler korkudan savaş kaç kere gördünüz ki günümüzde büyük örneği var Rusya Ukrayna.

Fark ettiyseniz 1. ve 2. dünya savaşındaki gibi savaş isteyenler ve istemeyenler çıktı ortaya dünyada suların kaynadığının kanıtı.

Geri
Yukarı