(İDDİA) Üniversite öğrencilerine vergisiz telefon sadece Türkiye'de üretilenler için olacak!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Luciferss Linçlenecek bir durum yoktu herkesin fikri kendine. Biz bir ihtimal olur belki diyerek konuşuyorduk. Bende bilgisayar almayı düşünüyordum kötü oldu.
Hocam yanlış anlamayın ama siz yönetenleri hala daha tanımıyorsunuz. Düzgün bir Android telefon alabilecekken bu vergi muafiyeti gelir de Iphone alırım diye eminim çok bekleyen oldu. Ben onlara üzülüyorum. Şu konularda birazcık siyaseti okumayı bilmeden yorum yapılmamalı.

Hocam yanlış anlamayın ama siz yönetenleri hala daha tanımıyorsunuz. Düzgün bir Android telefon alabilecekken bu vergi muafiyeti gelir de iPhone alırım diye eminim çok bekleyen oldu. Ben onlara üzülüyorum. Şu konularda birazcık siyaseti okumayı bilmeden yorum yapılmamalı.

Sırf bunun için almaktan vazgeçecek insan olduğunu sanmıyorum. Büyük çoğunluk indirime girerse telefon almayı düşünenlerdi zaten.

Teşekkürler %52. Sizlere de böyle bir icraat müstehaktı zaten. Verilen bir söz de bile ters köşe edip pişman etmeyi başarıyorlar. Bu bile çok onlara. Ama olan bizim gibi insanlara da oluyor ya, işin o tarafı üzücü işte.

Şu an arkadaş grubunda Monster neden alınmaz onun mücadelesini veriyorum😆 Anlamakta istemiyorlar olan onlara olacak.

Şu an arkadaş grubunda Monster neden alınmaz onun mücadelesini veriyorum😆 Anlamakta istemiyorlar olan onlara olacak.
Benim çevrede öyle. Rampage'i falan ölümüne savunuyorlar. Bir iki kere anlatmayı denedim de cahil işte, bunu anlamayacak kadarlarsa boş verin zaten alsınlar görsünler. Ben karışmıyorum artık.

Benim çevrede öyle. Rampage'i falan ölümüne savunuyorlar. Bir iki kere anlatmayı denedim de cahil işte, bunu anlamayacak kadarlarsa boş verin zaten alsınlar görsünler. Ben karışmıyorum artık.

Anlamadıkları için biraz terimsel konuşunca susuyorlar zaten. Paralarına yazık yoksa beni ilgilendirmez ama arkadaş işte.

Bilgisayar olarak GameGaraj alınabilir ama telefon kısmında Galaxy A52 dışında alınabilir bir telefon yok ki o da aman aman güçlü bir telefon değil. Kısaca yine bir malum parti vakası.

Balon Monster, zaten markadan alınıyordun şimdi kazık fiyatlarınla daha da satacaksın. Üzücü.

Umarım Monster almak yerine GameGaraj tercih ederler. MSI ile aynı fabrikadan çıkıyor. Kalitelidir.

Bu haberin kaynağı var mı? Ben inanmıyorum da.

İnanmak istemiyor olabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı