(İDDİA) Üniversite öğrencilerine vergisiz telefon sadece Türkiye'de üretilenler için olacak!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu haberin kaynağı var mı? Ben inanmıyorum da.
Bu habere kadar adını çoğu kişinin bilmediği muhalif bir gazete.

Artık bu halkın sefaleti, fakirliği, açlığı iliklerine kadar yaşaması lazım akıllanması için çünkü bu halk akıllanmıyor, ancak 1929 Almanya seviyesine gelene kadar bir şey değişeceğini sanmıyorum maalesef.

Keşke iPhone için de yapsaydınız. Türkiye‘de üretilenler için olabilir ama biraz iPhone almak isteyenler için yapsaydınız.

Süpermiş. Gerçekten süpermiş. Başka bir şey de demiyorum, diyemiyorum. Ne güzel dalga geçiyorlar bizimle.

Haber doğrulanmadı. Hiçbir yetkiliden böyle bir açıklama gelmedi. Bu adama güvenirim ve ne dediyse doğru çıktı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haberi araştırmadan küt diye atlamayın sosyal ailesi. Araştırmayı öğrenın.

Bilgisayar olarak GameGaraj alınabilir ama telefon kısmında Galaxy A52 dışında alınabilir bir telefon yok ki o da aman aman güçlü bir telefon değil. Kısaca yine bir malum parti vakası.

Umarım Monster almak yerine GameGaraj tercih ederler. MSI ile aynı fabrikadan çıkıyor. Kalitelidir.

İnanmak istemiyor olabilir misiniz?
Bence siz her duyduğunuz habere inanmak istiyor olabilirsiniz :)

Şuan bu haberler açısından AKP'den yalanlama ya da doğrulama gelmedi. Bu haberlerin doğrulukları ancak meclis açıldıktan sonra belli olabilir.

Konumdaki eksik bilgileri, telefondan yazmam nedeniyle hızlı düzeltemediğim için özür dilerim. Düzeltme süresi dolduğu için düzeltme yapmam daha da çok zaman alıyor.

Maksimum 2 bin TL yeni okudum hahah 2 bin TL'lik telefonlar olacakmiş
Fiyat limiti hakkında iddiayı aynı kaynaktan olmadığı için sileceğim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı