İddle daddy güvenilir mi?

Aşağıda olan milyonlarca konuda katrilyonlarca verilen cevaplarda olduğu gibi evet güvenli.
Hiçbir endişe duymayın.

Teşekkürler hocam.
İki yıldır kullanıyorum ve halen kullanmaktayım. Şu ana kadar sorun yaşamadım, güvenli olduğunu düşünüyorum.

Teşekkür ederim benim de amacım uygulamayı uzun süre kullanan insanların fikrini almaktı ve aldımda teşekkürler.

Hocam sürekli olarak şifre değiştirmek zahmetli olmaz mı? Ve bir yerden sonra pazar banı yerim.
Sürekli derken? Idle Daddy, Idle Master gibi Açık kaynaklı bir uygulama mı bilmiyorum ancak böyle bir uygulamayı ancak 40 yılda bir, yeterince kartınız biriktiğinde kullanmanızı öneririm.

Az önce satın aldığınız bir oyunun neden hemen kartlarını düşürüp satmak isteyesiniz ki? Satın aldığınız oyunlardan düşen 30 kuruşluk kartlar bir yere kaçmıyor. Bu yüzden aceleci davranmayın.

Lakin eğer oynadığınız her oyundan rozet yapıyorsanız orası başka.

Sürekli derken? Idle Daddy, Idle Master gibi açık kaynaklı bir uygulama mı bilmiyorum ancak böyle bir uygulamayı ancak 40 yılda bir, yeterince kartınız biriktiğinde kullanmanızı öneririm.

Az önce satın aldığınız bir oyunun neden hemen kartlarını düşürüp satmak isteyesiniz ki? Satın aldığınız oyunlardan düşen 30 kuruşluk kartlar bir yere kaçmıyor. Bu yüzden aceleci davranmayın.

Lakin eğer oynadığınız her oyundan rozet yapıyorsanız orası başka.

Hocam en az 50 kart olmadığı süreceçalıştırmıyorum zaten uygulamayı.

Ben bu programı yaklaşık 5 senedir kullanıyorum. Şimdiye kadar bir sorun görmedim. En iyi rekorum 250 kart düşürmek oldu. Telefon bir hafta boyunca açık kalmıştı.

Bu gibi programlardan canı yanan şimdiye kadar hiç olmadı. Önermeyenler de kullanmayan kişiler. Önermemenizin altında bir sebep olmalı. Ama hiçbir sebep yokken, yanlış bilgi vermek doğru mu?

Ben bu programı yaklaşık 5 senedir kullanıyorum. Şimdiye kadar bir sorun görmedim. En iyi rekorum 250 kart düşürmek oldu. Telefon bir hafta boyunca açık kalmıştı.

Bu gibi programlardan canı yanan şimdiye kadar hiç olmadı. Önermeyenler de kullanmayan kişiler. Önermemenizin altında bir sebep olmalı. Ama hiçbir sebep yokken, yanlış bilgi vermek doğru mu?

Hocam yatmadan önce telefondan başlatıyorum 3'er saat oynanma süresi olduktan sonra Idle Master ile devam ediyorum.

Hocam yatmadan önce telefondan başlatıyorum 3'er saat oynanma süresi olduktan sonra Idle Master ile devam ediyorum.

Senin tercihin tabii ki. Çok eskiden ben de Idle Master kullanırdım. Fakat Idle Daddy keşfettiğimden beri bunu kullanıyorum. Şahsen daha rahat oluyor. Hem bu sayede bilgisayarı da açık bırakmamış oluyorum.

Senin tercihin tabii ki. Çok eskiden ben de Idle Master kullanırdım. Fakat Idle Daddy keşfettiğimden beri bunu kullanıyorum. Şahsen daha rahat oluyor. Hem bu sayede bilgisayarı da açık bırakmamış oluyorum.

Şöyle söyleyeyim hocam Idle Master daha hızlı düşürüyor Idle Daddy'ye göre o yüzden film/dizi izlerken telefondan açıyorum gündüz bilgisayarı açtığım zaman Idle Master'dan devam ediyorum bende bilgisayarı açık bırakmıyorum.

Geri
Yukarı