Iddle Daddy VAC yasağına neden olur mu?

ŞafaQ

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Dusrmek için Iddle Daddy programini kullanacağım. Bazi oyunlarin multiplayeri kart dusuruyor ama bu VAC ban yeme mevzulari falan var. Orneğin bendeki oyunlar ETS 2 ve Call of Duty Black Ops 2 fakat bunlari multiplayer olduğu icin calistirmaya korkuyorum. Bir sıkıntı çıkar mı? Bilgisi olan varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Dusrmek için Iddle Daddy programini kullanacağım. Bazi oyunlarin multiplayeri kart dusuruyor ama bu VAC ban yeme mevzulari falan var. Orneğin bendeki oyunlar ETS 2 ve Call of Duty Black Ops 2 fakat bunlari multiplayer olduğu icin calistirmaya korkuyorum. Bir sıkıntı çıkar mı? Bilgisi olan varsa sevinirim.
Valve'ın VAC uyguladığı hiçbir uygulamada kullanmaman gerekiyor. Ban riski VAC olan oyunlarda yüksek bir şekilde var. Diğer oyunlarda bir şey olmuyor genelde.

Bir kaç kez kullandım, güvenilir. Sayesinde kartlardan 6-7 TL kazanıp eksiğimi kapatmıştım ve AOE3 almıştım.

Valve'ın VAC uyguladığı hiçbir uygulamada kullanmaman gerekiyor. Ban riski VAC olan oyunlarda yüksek bir şekilde var. Diğer oyunlarda bir şey olmuyor genelde.
Soylediğim oyunlarda vac korumasi varmi yada olan oyunlar hakkinda bilgi sahibiysen paylaşabilirmisin
Teşekkurler
Bir kaç kez kullandım, güvenilir. Sayesinde kartlardan 6-7 TL kazanıp eksiğimi kapatmıştım ve AOE3 almıştım.
Ben oyunlarin multi olmasindan dolayi korktum

bir sıkıntı olmaz mı yani?

Başarım hilesi bile sorun olmazken Iddle Master veya Daddy'den ban yeme ihtimaliniz yok. İster multiplayer olsun ister single. Hangi oyunda kullandığınız ise fark etmiyor. Oyuna enjekte edilmeyen bir programdan ötürü yasaklama almazsınız. Kaldı ki programın özel bir şey yaptığı yok. Oyunu oynuyormuş gibi gösterip hakkınız olan kartların düşmesini sağlıyor.

Bu zamana kadar bu program yüzünden yasaklama almış bir kişi bile yok.

Geri
Yukarı