İddle daddy güvenilir mi?

Matany

Hectopat
Merhabalar uygulamayı kullanıyorum fakat CS:GO'da bıçak satın aldığım için biraz husursuz oldum uygulamaya karşı sizce herhangi bir sorun çıkar mı? Çalınma vs.
(Steam Guard aktif hesabımda)

Bundan seneler önce kullanmıştım hiçbir şey olmadı. Lakin kartları düşürdükten sonra Steam hesabınızın şifresini yenilemenizi tavsiye ederim.

Kullandım hesabım çalınmadı.

Hesaptan yana sorun yok geri alması kolay ama eğer item çalınırsa geri alınamaz olmasından ötürü tereddüt ediyorum hocam.

Bundan seneler önce kullanmıştım hiçbir şey olmadı. Lakin kartları düşürdükten sonra Steam hesabınızın şifresini yenilemenizi tavsiye ederim.

Hocam sürekli olarak şifre değiştirmek zahmetli olmaz mı? Ve bir yerden sonra pazar banı yerim.

İtem çalınma konusunda pek bir bilgim yok. Ama güvenmiyorsan kullanma sonuçta adamlar babasının hayrına yapmıyor programı.

Şöyle anlatayım daha net olsun hocam programı birkaç aydır kullanıyorum sorun olmadı o zaman da 1000 TL'lik envanter vardı şu anda bıçak bulunmakta fakat kullandığım süre içerisinde herhangi bir sorun çıkmadı yine de kullan insanların fikrini almak istedim.

Şöyle anlatayım daha net olsun hocam programı birkaç aydır kullanıyorum sorun olmadı o zaman da 1000 TL'lik envanter vardı şu anda bıçak bulunmakta fakat kullandığım süre içerisinde herhangi bir sorun çıkmadı yine de kullan insanların fikrini almak istedim.

Aşağıda olan milyonlarca konuda katrilyonlarca verilen cevaplarda olduğu gibi evet güvenli.
Hiçbir endişe duymayın.

Kartları düşürdükten sonra Steam hesabınızın şifresini yenilemenizi tavsiye ederim.

Neden?

Geri
Yukarı