IdeaPad vs ThinkBook vs Thinkpad

M.Ereny

Centipat
Daha fazla  
Bir laptop alacağımda şu anda Lenovo olarak kararlaştırdım şu 3 model arasındaki farkı bilmiyorum. Hangisi daha iyi? Farkları nedir? Yazılım için kullanacağım veya bunun ayarında farklı marka laptoplar varsa önerebilir misiniz? (i7, i9, Ryzen 7, Ryzen 9 işlemciler olursa daha iyi olur)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynamayacağım diyorsanız Thinkpad, biraz oynarım diyorsanız Thinkbook, daha çok oynarım diyorsanız Ideapad.

Hep oyun oynarım diyorsanız üçü de değil. Tabi kalite anlamında da sıralama aynı.

Bir laptop alacağımda şu anda Lenovo olarak kararlaştırdım şu 3 model arasındaki farkı bilmiyorum. Hangisi daha iyi? Farkları nedir? Yazılım için kullanacağım veya bunun ayarında farklı marka laptoplar varsa önerebilir misiniz? (i7, i9, Ryzen 7, Ryzen 9 işlemciler olursa daha iyi olur)
Bu sıralama bütçenize ve tam amacınıza bağlı. Çeşitli kasaların çeşitli avantajları ve dezavantajları var. Ayrıca bazı i5ler bazı i7lerden güçlü, model koduna bakmak gerekiyor.

Oyun oynamayacağım diyorsanız Thinkpad, biraz oynarım diyorsanız ThinkBook, daha çok oynarım diyorsanız IdeaPad.

Hep oyun oynarım diyorsanız üçü de değil. Tabii kalite anlamında da sıralama aynı.

Şöyle Thinkpad kullandım memnun kaldım yazılımda kullanmak için istiyorum ve uzun süreli kullanım istiyorum fiyatlarada baktığımda i7'lerin fiyatların benzer olduğunu gördüm hangi iyiyse onun arasında seçim yapacağım.

Bu sıralama bütçenize ve tam amacınıza bağlı. Çeşitli kasaların çeşitli avantajları ve dezavantajları var. Ayrıca bazı i5'ler bazı i7'lerden güçlü, model koduna bakmak gerekiyor.

Kullanım amacım yazılım sizin önerdiğiniz varsa iyi olan önerebilir misiniz?

Geri
Yukarı