İdefix kargom gelmedi

KırAtlıLiberal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Idefix üzerinden kitaplar aldım 27 Şubat'ta siparişi vermiştim. Ailem kredi kartı kullanmadığı için komşunun kartın'dan aldım kargo bilgilerini'de göremiyorum. Sayfa hakkında iç açıcı yorumlar okumadım hep şikayet var, hep sorun var biraz tırsmaya başladım. Sizce ne zaman gelir kitaplarım? Deneyiminiz varsa bu site üzerinden yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Idefix'de sorun olmaz. Stokta olmayan kitabın satışını yaptılarsa eğer süreç uzayabilir. Malum ortalığın hali belli. Alışverişlerinizi D&R'dan yapmanızı tavsiye ederim. Kitapsec, kitap kurdu, yurdu vb. siteleri pek tercih etmiyorum ben.

Ben de sipariş vermiştim, 1 hafta yollanmayınca mail attım, ucuza aldığım ürünleri iptal edip kargoyu ucuzlatmak için eklediğim ürünler gelmişti :(

Ben de bir defa alışveriş yapmıştım bir daha siteye girmemek üzere söz verdim kendime. 1 hafta boyunca siparişin tedarik edilmesini bekledim stokta olmayan ürünü var gibi gösteriyorlar. 1 hafta da kargo süreci vs derken 2 haftayı geçen sürenin sonunda kargomu teslim aldım. Onu da yanlış şubeye göndermişler. Mail, şikayetvar vs. her platformdan sorunumu belirttim de bir işe yaramadı.

Merhaba 2 sene önce falan 5 tane falan kitap aldım 1 hafta içinde elime ulaştı kargo ama bana yanlış kitap göndermişler benim sipariş ettiğim kitaplarla alakası yoktu bende aradım söyledim tekrar kargo kodu falan verdiler gidip kargoya verdim.Benim kitaplarımı, kargo onlara ulaştıktan sonra göndereceklermiş. Neyse takip numarasından baktım kargom ulaşmıştı aradım söyledim, müşteri hizmetlerindeki bayan acele notu bırakacağını söyledi. Bir hafta sonra tekrar aradım hala onlara ulaşmadı olarak geçiyordu sitede, halbuki kargom ulaşmıştı iade istedim bana yine teyit etmemiz lazım falan dedi yaklaşık bir buçuk ay beklettiler öylelikle iade aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı