İdeolojiniz nedir?

Olmaması için hiç bir sebep yok. Her Müslümanın Ak Partili olmadığını ne zaman anlayacaksınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aziz nesinin sözü bu.

İnsanlar eylemleri kadardır. Neye inandığınız, ne düşündüğünüz hiç önemli değildir.
O yüzden bütün ideolojiler ve partileri çöplük olarak görürürüm.

İdeolojiler cahil insanlar inansın, bizim gibi aydın insanlar oluştursunlar diye vardır.
Ayrıca birbirine zıt yüzlerce konuda biribirinden farklı yüzlerce delil sürülebilir. Bu durumda kesin yargılara sahip olmak aslında bir çelişkidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aziz nesinin sözü bu.
Bir başka Müslüman sevmeyebilir ama ben sevebilirim çünkü ben hem İslamcı hem de Türkçüyüm. Şu an bu ülkede özgür bir şekilde yaşayabiliyorsam, ibadet edebiliyorsam Atatürk sayesinde.
Ayrıca sırf Aziz Nesin dedi diye Atatürkçülükten veya İslamcılıktan vazgeçecek değilim.

Bir başka Müslüman sevmeyebilir ama ben sevebilirim çünkü ben hem İslamcı hem de Türkçüyüm. Şu an bu ülkede özgür bir şekilde yaşayabiliyorsam, ibadet edebiliyorsam Atatürk sayesinde.
Ayrıca sırf Aziz Nesin dedi diye Atatürkçülükten veya İslamcılıktan vazgeçecek değilim.
Sen sırf sosyal medya baskısıyla Atatürkçü olmuşsun belli. Atatürkün islama ve müslümanlara hizmet ettiği bir şey söyleyebilir misin?

Sen sırf sosyal medya baskısıyla Atatürkçü olmuşsun belli. Atatürkün islama ve müslümanlara hizmet ettiği bir şey söyleyebilir misin?
Evet, yaklaşık 15 milyonluk Müslüman nüfusu olan bir ülkeyi nice işgallerden kurtardı.

Ek olarak sosyal medya baskısıyla falan da Atatürkçü olmadım, bana bunu İslam'ı öğreten annem, babam aşıladı. Sizin gibi insanların kafası gerçekten çok ilginç çalışıyor.

Kemalistlerden nefret ederim, islamist ve bir o kadarda türkçüyüm. Nasyonel Sosyalizm > all

Türkçülükten kastım, osmanlıyı iliklerime kadar kanımdan görüp ve en değerlisi gene Osmanlı'yı desteklemektir bana göre.
Kanka gülünç bir durumdasın. Atatürk olmasaydı sen birşey yapamıyordun tavrından vazgeçin artık. Başka biride gelip kurtarabilirdi bu ülkeyi.

Son düzenleme:
Açıkçası bu ülkede islamistler atatürke, kemalistlerse islama sövmediği zaman bu ülke kalkınır tam manasıyla. Bu iki ideolojiyi birbirinde düşürdükleri için bu ülke bu halde. Ki atatürk islama karşı bir lider değildi. Burada islama karşı olarak yaptığı şeyler sayabilirsiniz ama bu devletin geleceği içindi. Ve sizde laikliği sanırım din düşmanlığı olarak görüyorsunuz sanırım?

Kanka gülünç bir durumdasın. Atatürk olmasaydı sen birşey yapamıyordun tavrından vazgeçin artık. Başka biride gelip kurtarabilirdi bu ülkeyi.
En kötü ihtimalle 3. beylikler dönemini yaşardık. Ki bağımsızlığına düşkün bir halkız. Ve atatürkten başka ülkeyi kurtarabilecek komutanlar da vardı mesela kazım karabekir direk düzenli ordusunu dağıtmamıştı. Kuvay-ı milliye bunun en büyük kanıtı. Bu millet sömürge olmazdı olamazdı hiç bir zaman.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı