İdeolojiniz nedir?

Açıkçası bu ülkede islamistler atatürke, kemalistlerse islama sövmediği zaman bu ülke kalkınır tam manasıyla. Bu iki ideolojiyi birbirinde düşürdükleri için bu ülke bu halde. Ki atatürk islama karşı bir lider değildi. Burada islama karşı olarak yaptığı şeyler sayabilirsiniz ama bu devletin geleceği içindi. Ve sizde laikliği sanırım din düşmanlığı olarak görüyorsunuz sanırım?

En kötü ihtimalle 3. beylikler dönemini yaşardık. Ki bağımsızlığına düşkün bir halkız. Ve atatürkten başka ülkeyi kurtarabilecek komutanlar da vardı mesela kazım karabekir direk düzenli ordusunu dağıtmamıştı. Kuvay-ı milliye bunun en büyük kanıtı. Bu millet sömürge olmazdı olamazdı hiç bir zaman.
Evet doğru söylüyorsun.

Evet, yaklaşık 15 milyonluk Müslüman nüfusu olan bir ülkeyi nice işgallerden kurtardı.

Ek olarak sosyal medya baskısıyla falan da Atatürkçü olmadım, bana bunu İslam'ı öğreten annem, babam aşıladı. Sizin gibi insanların kafası gerçekten çok ilginç çalışıyor.
Anne ve babaların çocuklarını özgür bırakmak yerine bir şeyler aşılayarak sığ ve dogmatik yetiştirmeleri doğru mu sence?

Bu soru kendi içinde tutarsız, müslümanlı

Anne ve babaların çocuklarını özgür bırakmak yerine bir şeyler aşılayarak sığ ve dogmatik yetiştirmeleri doğru mu sence?
Birşey sormak istiyorum alakası yok ama, dogmatik ile doğmatik arasında fark var mı? G ile Ğ dışında.

Aşırı Milliyetçiyim, Turancıyım.

Geri
Yukarı