İdeolojiniz nedir?

Bulamazsan alaskaya yerleşip ahşap kulübende şömine karşısında pipo içip geyik avlarsın.

Ben çocukken babamla televizyonda hep alasakada ormanda yaşayan insanların belgesellerini izlerdik. Her seferinde bir gün onu alaskaya götüreceğimi söz verirdim. Hayırlısı olsun.

Ben çocukken babamla televizyonda hep alasakada ormanda yaşayan insanların belgesellerini izlerdik. Her seferinde bir gün onu alaskaya götüreceğimi söz verirdim. Hayırlısı olsun.

Bende eğer gelecekte Amerika'ya gidebilirsem ve imkanım olursa mutlaka alaskada bir kulübe falan alıp yazı yabanda insanlardan Irak yaşamayı planlıyorum.

@Cruslan sen sanki İslamcı değil miydin reis? Başka konular altında görmüştüm seni selefi bir adam gibi konuşuyordun.
Sosyal'de beş-altı seneden beridir varım. Bu sürede birçok fikrim değişti. Eskiden daha çok dinci yorumlarım olabilir ancak şu anda ateistim, pragmatist bir yaklaşımım var genel olarak. Bunun haricinde Technopat'da bilerek alaycı tavırla yazdığım birçok kalitesiz kara mizah mesajı da var, onlardan birisi de olabilir. Profilim açık, spesifik olarak gösterirsen bu mesaj şu diyebilirim eğer çok merak ediyorsan.

Sosyal'de beş-altı seneden beridir varım. Bu sürede birçok fikrim değişti. Eskiden daha çok dinci yorumlarım olabilir ancak şu anda ateistim, pragmatist bir yaklaşımım var genel olarak. Bunun haricinde Technopat'ta bilerek alaycı tavırla yazdığım birçok kalitesiz kara mizah mesajı da var, onlardan birisi de olabilir. Profilim açık, spesifik olarak gösterirsen bu mesaj şu diyebilirim eğer çok merak ediyorsan.

Hükümetle alakalı birkaç konuda mesajlarını görmüştüm bildiğin yandaş argümanlarını falan yazıyordun şimdi üstteki mesajı beğenince merak ettim sadece. Senin adına sevindim doğru yolu bulmuşsun. Çok zor değil insanın sadece biraz aklını kullanması gerekiyor.

Mustafa Kemal Atatürk'ün açtığı yolda ilerliyorum buna ne diyorsanız ondanım.

Hükümetle alakalı birkaç konuda mesajlarını görmüştüm bildiğin yandaş argümanlarını falan yazıyordun şimdi üstteki mesajı beğenince merak ettim sadece. Senin adına sevindim doğru yolu bulmuşsun. Çok zor değil insanın sadece biraz aklını kullanması gerekiyor.
Vardır mutlaka, birçok konuya sırf kızışsın yani trollük olsun diye kendimle zıt şekilde yazdım. Profilime baksan iki dakika çok rahat birkaç tane ayıklarsın. Birçok sebep sayabilirim ancak hepsi bahane düzeyinde kalır. En büyük bahanem Technopat Sosyal'in kurallarını yumuşatması sonrasındaki kalite düşüşünü protesto etmek. Çok fazla yaptım, birçok farklı bahane üretebilirim kendimce haklı olan. Şu anda pişman mısın dersen de pişman değilim ama bu saatten sonra da yapma niyetim yok.

Vardır mutlaka, birçok konuya sırf kızışsın yani trollük olsun diye kendimle zıt şekilde yazdım. Profilime baksan iki dakika çok rahat birkaç tane ayıklarsın. Birçok sebep sayabilirim ancak hepsi bahane düzeyinde kalır. En büyük bahanem Technopat Sosyal'in kurallarını yumuşatması sonrasındaki kalite düşüşünü protesto etmek. Çok fazla yaptım, birçok farklı bahane üretebilirim kendimce haklı olan. Şu anda pişman mısın dersen de pişman değilim ama bu saatten sonra da yapma niyetim yok.

Eski bir İsrail filistin konusunda görmüştüm bayağı filistin Defender'lik yapmıştın mesela ciddiydin sanırım bir zamanlar.

Eski bir İsrail filistin konusunda görmüştüm bayağı filistin Defender'lik yapmıştın mesela ciddiydin sanırım bir zamanlar.
Bu ilk İsrail-Filistin çatışması değil. Bulman lazım o mesajı, büyük ihtimal trollüklerimden biridir. Sosyal'de olduğum zamandan beri başka bir çatışma oldu mu hatırlamıyorum. Ama olduysa kesin yapmışımdır. Niye merak ettin bu kadar anlamadım ben, sürekli modu değişen Z kuşağının sıradan üyelerinden birisiyim. Bugün "Allah" derim, yarın "Allah yok." derim, sonraki gün "Simülasyon" derim. Çok takma bence. Görüp görebileceğin en sıradan Z kuşağı şahsı benim, sokakta gezen yaşıtlarımdan farkım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı