Idle buddy virüsü nasıl kaldırılır?

Briddle buddy i sildim ama hala görev yöneticisinde çalışıyo virüs programalrıyla taradım kaç kere gitmedi ne yapamlıyım güvenli moda aldım sonrada nasıl sileceğimi bilmiyorum

Briddle buddy i sildim ama hala görev yöneticisinde çalışıyo virüs programalrıyla taradım kaç kere gitmedi ne yapamlıyım güvenli moda aldım sonrada nasıl sileceğimi bilmiyorum

Şu konunun içeriğine bir bakın. Her türlü insan fikrini belirtmiş. Siz hala burada bedava derman arıyorsunuz. Tek yapmanız gereken şu konuyu gezmek, ha işine yaramadı mı internette tonlarca kaynak var. Onlardan araştır bul. Binlerce video çekilmiş.

Bende de vardı, ben IObit Unlocker ile sildim. İlk önce görev yöneticisnde Idle Buddy sağ tıklayıp dosya konumu aç deyin, daha sonra çıkan dosyayı sağ tıklayarak IObit Unlocker basın, kilidi aç yazan yerin sağ tarafındaki oka basarak kilidi aç ve sile tıklayın, silinir. Ben böyle düzelttim. Yardımcı olduysa teşekkürler.

IObit Unlocker yükleyin. Görev yöneticisinde dosya konumu açın, virüsün ve sağ tıklayıp IObit Unlocker bas, sonra da kildi aç olacak, yanındaki aşağı doğru duran oka basarak kilidi aç ve sile bas, silincektir.

Abi bende bende de o virüs var şu anda ilk olarak görev yöneticisinden silmeye tabii silmeye çalışınca ibuddy açılacak altta kod girme yeri var oraya yandaki robot testi için kodu gir silmeye çalış sonra Windows Defender ile tara 2 adet dosya buldu onları karantinaya alıp silecek.
Tarayıcını sıfırla.

O işe yaramıyor ben denedim.

Abi bende bende de o virüs var şu anda ilk olarak görev yöneticisinden silmeye tabii silmeye çalışınca ibuddy açılacak altta kod girme yeri var oraya yandaki robot testi için kodu gir silmeye çalış sonra Windows Defender ile tara 2 adet dosya buldu onları karantinaya alıp silecek.

O işe yaramıyor ben denedim.

Konu eski.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı