Idle buddy virüsü temizlenmiyor

IObit Unlocker yükleyip görev yöneticisinde virüsün dosya konumunu açın ve sağ tıklayıp IObit ile aça bas. Sonra da kilidi aç olacak, yanındaki aşağı doğru duran oka basarak kilidi aç ve sile bas, silinecektir.

Teşekkür ederim diğer kilit açma uygulamaları işe yaramadı bu oldu.

IObit Unlocker yükleyip görev yöneticisinde virüsün dosya konumunu açın ve sağ tıklayıp IObit ile aça bas. Sonra da kilidi aç olacak, yanındaki aşağı doğru duran oka basarak kilidi aç ve sile bas, silinecektir.

Ben cidden sildim, sağ ol. Bunu deneyin. Denetim Masası'ndan da her yerden de sildi, teşekkür ederim.

Sorununa bakabilir miyim?

Bir de ne indirdikten sonra bu virüs bulaştı o uygulamanın linkini alabilir miyim?

Bu gün içerisinde birkaç tane uygulama indirdim hangisinden bulaştığından emin değilim. Şu an bir sıkıntı yok gibi Malwarebytes indirim tarattım ve birkaç sorun çıktı onları yeniden başlattı ve sağ alt simgeler kısmından da gitmişti ama emin olamıyorum. Bilgisayarda Group Inc Product arattım ama bulamadım

Bu gün içerisinde birkaç tane uygulama indirdim hangisinden bulaştığından emin değilim. Şu an bir sıkıntı yok gibi Malwarebytes indirim tarattım ve birkaç sorun çıktı onları yeniden başlattı ve sağ alt simgeler kısmından da gitmişti ama emin olamıyorum.

İndirdiğiniz uygulamaların linkini bana verir misiniz rica etsem? Çünkü bu konu hakkında araştırmalar yapıyorum. Bu arada virüsü silmenize yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı