Idle için oyun listesi

Alınır mı? Hocam Mosaique kart düşürmek için? Ona göre alacağım.

Kanka zarar eme şansın yok öyle deyim.

Dikkatli seçmezseniz alacağınız oyunları evet ama insanların önerdikleri ucu ucuna zarar ettirir en fazla. Kendiniz seçmek için Steam Community Market :: Showing results for: Steam, Normal linkini kullanabilirsiniz.

Evet. Kaç oyunu olduğunu bilmiyorum ama yazdıklarım kesinlikle kar ettiriyor.

Kanka bana özelikle önerebileceğin %100 kar edebileceğim oyun var mıdır?

Arch'i farm nasıl olur? Benim daha hoşuma gitti bu program arayüzü var bir tane elimdeki bozuk laptopa SSD taktım 4 GB de RAM taktım arızasını giderip bir kutu yaptım server gibi kullanıyorum şu an localhost: 1242 yazınca arayüz geliyor arayüzden istediğim ayarı yapabiliyorum acaba bu program da olur mu? Idle Master bende çok kötü çalışıyor, çalışmıyor daha doğrusu.

Arch'i farm nasıl olur? Benim daha hoşuma gitti bu program arayüzü var bir tane elimdeki bozuk laptopa SSD taktım 4 GB de RAM taktım arızasını giderip bir kutu yaptım server gibi kullanıyorum şu an localhost: 1242 yazınca arayüz geliyor arayüzden istediğim ayarı yapabiliyorum acaba bu program da olur mu? Idle Master bende çok kötü çalışıyor, çalışmıyor daha doğrusu.

Arch'i farm multi Steam hesapları olan için çok güzel bir program ama, Idle Master'daki gibi 30 oyunu aynı anda çalıştıramıyor ya da ben yapamadım.

Arch'i farm multi Steam hesapları olan için çok güzel bir program ama, Idle Master'daki gibi 30 oyunu aynı anda çalıştıramıyor ya da ben yapamadım.
Hocam bendeki sorun o bendede tüm oyunlar çalışıyor sadece para getirenler çalışsın istiyorum :D

Geri
Yukarı