Rehber Idle Master Kullanımı ve Hızlı Kart Düşürme

Dediğim gibi bir sabah kalktığımda VAC ban yediğimi görürsem üzülürüm.
Ben şuana Steam'den herhangi bir şekilde kalıcı olarak yasaklanmış bir hesap görmedim. (Dolandırıcılık olayları vs. farklı oluyor bu konu dahilinde değil.) Yesen yesen VAC koruması aktif olan oyunlarda yiyebilirsin. CS:GO, PUBG ve diğerleri gibi. Onlar içinde programı kullanmaya başlamadan önce kara listeye oyunların kodlarını ekleyeceksin.

Bir ara internetten aratmıştım anahtar kelime olarak "Steam'den kalıcı olarak yasaklandım." vs. diye herhangi bir sonuç bulamadım hiçbir şekilde.

Peki kullanırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Bazı yerlerde okudum Idle master'ı kapattıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın öyle kullanmaya başlayın falan gibi.

Bazı yerlerde okudum Idle master'ı kapattıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın öyle kullanmaya başlayın falan gibi.
O tarz bir şey görmedim ben, zaten 1 2 gün kullandım sonrasında sildim tamamen. İşim olursa tekrar geri yüklerim.

Peki kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

Yani kartları düşürdükten sonra mutlaka Steam'i tamamen kapatıp bir daha aç ki kendine gelsin. Öyle PC'i yeniden başlatmana falan gerek yok. Bunların dışında VAC içeren oyunları da kara listeye alırsan hiçbir sıkıntı olmaz.

2 oyunda deneme fırsatım oldu, Zup! S ve Space Codex. Düşen eşyaları sattığımda elde ettiğim kar Zup!s den 22 kuruş Space Codex'den ise 25 kuruş. Ekleme olarak oynama süresi 3 saati geçmeden item düşürmedi.

Hocam bir sorum olacak
Benim sistem gereksinimlerim çok düşük ve hiç param yok. Şimdi sistem gereksinimlerim
3GB RAM
Intel Core 2 Duo E4500
ATI Radeon X1550 512MB DX 9

Ben bu sistemle Idle Master da hangi ücretsiz oyunları kullanabilirim ve kart düşer ayrıca Steam'le ilgili pek bir şey bilmiyorum levelim bile 0 falan dır

Hocam ben her oyunu aynı anda çalıştırıyorum. Hepsi üç saati geçince açıp kapatıyorum hemen düşüyor kartlar.

Over The Dream diye bir oyun var 1.06 TL'ydi sanırım. Onu mutlaka al en ucuz kartı 1.20 Tl falan çok rahat 4'e katlarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…