Steam Idle Master kullanarak hızlı kart düşürme mümkün mü?

Izzet_1994

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel i5 12400f
MBO: B760-M Gigabyte Gaming ddr4
GPU: RTX 4060 Asus Dual White OC
RAM: 32GB 3200 MHz ddr4
SSD: 1TB Nvme M.2
PSU: 750w DeepCool PF750
COOLER: AG400 Led DeepCool
CASE: DK361 White
FAN: White 120mm DeepCool A-RGB
CABLE: ASIAN HORSE
Idle Master kullanımı ve hızlı kart düşürme mümkün mü arkadaşlar veya başka yolu var mı?

Mümkündür. Fakat Valve'ın oyunalarını kara listeye almalısınız yoksa VAC ban yiyebilirsiniz. Bu rehber yardımcı olacaktır.

Mümkün bir ara kullanıyordum.Daha hızlı yolu var mı bilmiyorum ama.
Mümkündür. Fakat Valve'ın oyunalarını kara listeye almalısınız yoksa VAC ban yiyebilirsiniz. Bu rehber yardımcı olacaktır.
Kart düşürme başka oyun önerileri varmı

Ne demeye çalıştığınızı tam anlayamadım fakat kart düşürerek kâr elde etmek istiyorsanız hangi oyunları alabileceğinizle alakalı YouTube'da bir sürü rehber video var herhangi birisi yardımcı olacaktır.

Güncel versiyonlarında ayarlar kısmında fast seçeneği vardı onu deneyebilirsiniz bende de ortalama olarak 2-3 saatte birkaç tane oyunun kartlarını düşürmüştü.

Güncel versiyonlarında ayarlar kısmında Fast seçeneği vardı onu deneyebilirsiniz bende de ortalama olarak 2-3 saatte birkaç tane oyunun kartlarını düşürmüştü.

Nerede hocam.

Güncel versiyonlarında ayarlar kısmında fast seçeneği vardı onu deneyebilirsiniz bende de ortalama olarak 2-3 saatte birkaç tane oyunun kartlarını düşürmüştü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    22,3 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı