Steam Idle Master uygulamasından kart düşmüyor

WwHistoryWw

Femtopat
Daha fazla  
Kendi bütcemi ortaya koydum 55 TL idi 3.5 saate kartlar düsmeye başladi bir anda yaklasık 65TL kazandim fakat oyunlarda 6 tane kart düsmesi gerekirken 3 tane düsüyor ve Idle Master uygulamasinda oyun siliniyor gözükmüyor. Neden acaba?

Kendi bütcemi ortaya koydum 55 TL idi 3.5 saate kartlar düsmeye başladi bir anda yaklasık 65TL kazandim fakat oyunlarda 6 tane kart düsmesi gerekirken 3 tane düsüyor ve Idle Master uygulamasinda oyun siliniyor gözükmüyor. Neden acaba?

Hocam 6 kart düşmesi lazım diyorsunuz ama o oyunun toplam kart sayısı mı altı yoksa "6 kart düşürme hakkınız kaldı" mı diyor. Eğer birincisiyse çok normal çünkü size oyunun kartlarının yarısını bedava olarak verir.

Hocam 6 kart düşmesi lazım diyorsunuz ama o oyunun toplam kart sayısı mı altı yoksa "6 kart düşürme hakkınız kaldı" mı diyor. Eğer birincisiyse çok normal çünkü size oyunun kartlarının yarısını bedava olarak verir.
Toplamda Oyunun 6 tane kolaksiyon karti var oynun kart düsürme limitimi 3 ? Anlamadim.

Oyunlarda düşmesi gereken kart sayısı tek ise yarısından 1 fazlası düşer, çift ise yarısı düşer. Programda bir hata yok.
Tamam sağol

Dosya Ekleri

• 122.PNG
    122.PNG
    354,6 KB · Görüntüleme: 26
Toplamda Oyunun 6 tane kolaksiyon karti var oynun kart düsürme limitimi 3? Anlamadim.

Sağ üstte kart düşürme hakkınız kalmadı diyor zaten hocam. Evet, limit 3. Arkadaşın dediği gibi çiftli sayı ise yarısı, tekli ise yarısının 1 fazlası.

Yeni konular

Geri
Yukarı