Idle Master VAC ban getirir mi?

Birçok kişi ihtimal olduğunu söylüyor da ben sanmıyorum. VAC yemen için Vac korumalı sunuculara girmen gerekiyor. Bu programlarda vac korumalı sunuculara girmediği için pek ihtimali yok gibi.

Şu anda Idle Master ile Witcher 2 kartlarını kasıyorum. Kara listede 730 ( CS:GO) var sıkıntısız çalışıyor.
Hocam ben senelerdir kullanıyorum binlerce sayısız kart düşürdüm fakat şu VAC li oyunlara bazı insanların vac getirir vs. yazılarından dolayı hiç bulaşmadım. Bana deneyen biri lazım :D

Ben şahsen hangi oyun bulduysam kartlarını düşürdüm ve başarımlarını açtım. CSGO TF2 Half-life lar dahil, VAC yemedim. VAC yiyen insanlar sanırsam CSGO oynarken arka planda idle master kullandıkları için yemişler. Yani oyunun anti hile sistemi hile olarak algılamış. Dediğim gibi ben oyunlar açıkken denemediğim için hiçbir sorun olmadı.

TF2 de başarımların hepsini açtığımdan bi sürü item geldi hiç oynamadığım halde :D

Ben şahsen hangi oyun bulduysam kartlarını düşürdüm ve başarımlarını açtım. CSGO TF2 Half-life lar dahil, VAC yemedim. VAC yiyen insanlar sanırsam CSGO oynarken arka planda idle master kullandıkları için yemişler. Yani oyunun anti hile sistemi hile olarak algılamış. Dediğim gibi ben oyunlar açıkken denemediğim için hiçbir sorun olmadı.
Mantıklı cevap bende öyle düşünüyordum yine de cesaret edemedim. Başarımları nasıl açıyorsunuz hocam ?

Mantıklı cevap bende öyle düşünüyordum yine de cesaret edemedim. Başarımları nasıl açıyorsunuz hocam ?
Achievement Manager

Zup! gibi oyunların başarımlarını fulleyip profilinizde değişik şeyler deneyebilirsiniz :D

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_20221201_211343.png
    Ekran görüntüsü_20221201_211343.png
    42,4 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:

Geri
Yukarı