Idle Master VAC ban getirir mi?

Toplasan 50 saat oynamamışımdır, idledady ile kastım o da bir nevi IdleMaster, hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Dosya Ekleri

• csg.PNG
    csg.PNG
    45,2 KB · Görüntüleme: 41
Birçok kişi ihtimal olduğunu söylüyor

Öyle bir ihtimal olmasi imkansiz cünkü oyun dosyalariyla alakasi olmamakla birlikte hem oyunu calistirmiyor hem de herhangi bir VAC korumali sunucuya baglanmiyor. Programin zaten size özel olarak bir avantaj saglandigi da yok. Kart düsürme hakkiniz varsa oyunu oynuyormus gibi gösterip kartlarin düsmesini sagliyor. Bu programlar en fazla VAC korumali bir sunucuya girerken VAC hatasi verebilir. Kapattiktan sonra tekrar girersiniz.

SAM (basarim hilesi) bile VAC yasaklanmasina sebep olmazken kart düsürme hakkiniz bulunan bir oyundan kart düsürüyorsunuz diye VAC yasaklanmasi almazsiniz.

VAC sisteminin tetiklenmesi icin;

1) Oyun dosyalarinda degisiklik yapilmis olmasi lazim.
2) Oyunun calisir vaziyette olmasi lazim.
3) VAC korumali bir sunucuya baglanmaniz lazim.

Bahsi gecen program ise hicbirini yapmiyor.

Getirmez kardeşim. Yıllardır yazıyoruz forumlarda VAC ban yedirmez diye.
Kardeşim, getirir diyenlerde var. Uzun zamandır ben deneyimlemiş birini arıyorum, kaç farklı forumda okudum yoksa.
Öyle bir ihtimal olmasi imkansiz cünkü oyun dosyalariyla alakasi olmamakla birlikte hem oyunu calistirmiyor hem de herhangi bir VAC korumali sunucuya baglanmiyor. Programin zaten size özel olarak bir avantaj saglandigi da yok. Kart düsürme hakkiniz varsa oyunu oynuyormus gibi gösterip kartlarin düsmesini sagliyor. Bu programlar en fazla VAC korumali bir sunucuya girerken VAC hatasi verebilir. Kapattiktan sonra tekrar girersiniz.

SAM (basarim hilesi) bile VAC yasaklanmasina sebep olmazken kart düsürme hakkiniz bulunan bir oyundan kart düsürüyorsunuz diye VAC yasaklanmasi almazsiniz.

VAC sisteminin tetiklenmesi icin;

1) Oyun dosyalarinda degisiklik yapilmis olmasi lazim.
2) Oyunun calisir vaziyette olmasi lazim.
3) VAC korumali bir sunucuya baglanmaniz lazim.

Bahsi gecen program ise hicbirini yapmiyor.
Elinize sağlık çok bilgilendirici yazmışsınız.

Geri
Yukarı