Idle Master'a giriş yapamıyorum

Alf0nz0

Centipat
Daha fazla  
Idle Master'a giriş yapamıyorum. Sorunum bu arkadaşlar. En son tarayıcıdan girdim sonra bir daha giriş yapamadım. Çözümü nedir?

Idle Master'a giriş yapamıyorum. Sorunum bu arkadaşlar. En son tarayıcıdan girdim sonra bir daha giriş yapamadım. Çözümü nedir?

Sil yüklede yaptım 1.8 kullanıyorum 1.7 geçtim yine aynı hata düzelmiyor giriş yapa tıkladığım halde girmiyor bunun çözümü nedir?

Giriş ekranı beyaz bir ekranda çıkıyorsa o bug oluyor 3-4 saat sonra düzeliyor.

1656587737546.png

Üstteki gibi çıkıyorsa giriş ekranı bug'lı oluyor.

Normal hali alttaki gibi.
1656587814843.png

Sil yüklede yaptım 1.8 kullanıyorum 1.7 geçtim yine aynı hata düzelmiyor giriş yapa tıkladığım halde girmiyor bunun çözümü nedir?
Şu şekilde çözülüyor sorun ;
Google tarayıcından steam'a giriş yap.
Google ayarlara gir. (Varsayılan tarayıcın olsun)
Yukarıya Çerezler yaz.
Tüm çerez siteleri'ne tıkla ,
Steam yaz sağ üste
Steamcommunity.com 'a gir.
Sonra idle masteri aç
Ayarlara gir
Sol alttaki kilit butonuna tıkla
Googleye gel , login secure kısmına tıklayıp içeriği IDLE masterdeki login secureye yaz ,
Session idi aynı şekilde
Parental boş kalsın , ve işlem bukadar. Fakat idle masteri kapatma yoksa baştan yapman gerekir.

Tarayıcınızdan Steam hesabınıza giriş yapın. Eğer zaten giriş yaptıysanız çıkış yapıp tekrar girin. Giriş yaptıktan sonra tarayıcı ayarlarına girin. (Chrome için anlatıyorum. Diğer tarayıcılarda da mantık aynı.) Gizlilik ve güvenlikten çerezler seçeneğine girin. Aşağı kaydırın ve tüm site verilerini göstere tıklayın. Açılan sayfada üstteki arama kısmına "Steam" yazın. "steamcommunity.com" olana tıklayın. Orada "sessionid" ve "steamloginsecure" olacak. Onlar orada beklesin. Idle Master ekranındaki "dosya"ya tıklayın ve ayarlara girin. Ayarlarda en alttaki kilit işaretine tıklayın. Açılan pencerede "sessionid" ve "steamloginsecure" yazan kısma tarayıcıdaki ilgili kısımlardaki içerikteki kodları girin ve kaydedin. Ardından kendisi giriş yapacaktır. (alıntıdır)

Ben bu şekilde sorunu çözdüm.

Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler cevaplarınızı deneyeceğim olursa yazarım.

Hocam o internet çekmediği için oluyordu sanırsam.

Hayır internetten dolayı değil internet kötü ama değil.

Şu şekilde çözülüyor sorun;
Google tarayıcından Steam'a giriş yap.
Google ayarlara gir. (varsayılan tarayıcın olsun)
Yukarıya çerezler yaz.
Tüm çerez siteleri'ne tıkla,
Steam yaz sağ üste.
Steamcommunity.com'a gir.
Sonra Idle Master'i aç.
Ayarlara gir.
Sol alttaki kilit butonuna tıkla.
Google'a gel, login secure kısmına tıklayıp içeriği Idle Master'deki login secureye yaz,
Session idi aynı şekilde.
Parental boş kalsın, ve işlem bu kadar. Fakat Idle Master'i kapatma yoksa baştan yapman gerekir.

Google kullanmıyorum.

Tarayıcınızdan Steam hesabınıza giriş yapın. Eğer zaten giriş yaptıysanız çıkış yapıp tekrar girin. Giriş yaptıktan sonra tarayıcı ayarlarına girin. (Chrome için anlatıyorum. Diğer tarayıcılarda da mantık aynı.) Gizlilik ve güvenlikten çerezler seçeneğine girin. Aşağı kaydırın ve tüm site verilerini göstere tıklayın. Açılan sayfada üstteki arama kısmına "Steam" yazın. "steamcommunity.com" olana tıklayın. Orada "sessionid" ve "steamloginsecure" olacak. Onlar orada beklesin. Idle Master ekranındaki "dosya"ya tıklayın ve ayarlara girin. Ayarlarda en alttaki kilit işaretine tıklayın. Açılan pencerede "sessionid" ve "steamloginsecure" yazan kısma tarayıcıdaki ilgili kısımlardaki içerikteki kodları girin ve kaydedin. Ardından kendisi giriş yapacaktır. (alıntıdır)

Ben bu şekilde sorunu çözdüm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı