Idle Master'a giriş yapamıyorum

Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler cevaplarınızı deneyeceğim olursa yazarım.

Hayır internetten dolayı değil internet kötü ama değil.

Google kullanmıyorum.
Google farketmez , ama ben google kullandığım için google'nin üzerinden anlattım. Diğer tarayıcılarda bulmanız biraz zor olur ama bulursunuz.

Idle Master'a giriş yapamıyorum. Sorunum bu arkadaşlar. En son tarayıcıdan girdim sonra bir daha giriş yapamadım. Çözümü nedir?

Sil yüklede yaptım 1.8 kullanıyorum 1.7 geçtim yine aynı hata düzelmiyor giriş yapa tıkladığım halde girmiyor bunun çözümü nedir?
Bende de öyle aldığım oyunlarda da baya kart vardı.

Hocam atacağım rehberdeki olası hatalar ve çözümleri yazan yeri bir kez deneyin.

Çözebildiniz mi aynı sorunu yaşıyorum daha doğrusu steam ekranında giriş yapına tıklıyorum ama hiçbir şey olmuyor aynı ekranda kalıyor steam guard bile sormuyor çözebilen varsa yazarsa sevinirim.

Çözebildiniz mi aynı sorunu yaşıyorum daha doğrusu Steam ekranında giriş yapına tıklıyorum ama hiçbir şey olmuyor aynı ekranda kalıyor Steam Guard bile sormuyor çözebilen varsa yazarsa sevinirim.

İkinciye atıyorum bu mesajı bu konuya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodakileri yapın.

Bir denesenize attığımı arkadaş yanıt vermedi
Bu ikisini girdiğimde sorun çözüldü teşekkürler yukardaki videoyu izleyip sadece ortadakini girmiştim de üstekini de girmek gerekiyormuş.

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-02_220816367.png
    resim_2022-07-02_220816367.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 185
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim Steam ID login secure yerlerine kodu girdim ve oldu yazan herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı