IDM benzeri program var mı?

turan.taha21

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar az evvel bir konu açtım IDM satın almayla ilgili. Şimdi benim programı kullanma amacım, arada bir internetsiz kaldığım zamanlarda önceden bir iki film indirebilmek. Düşündüm de programa 500-600 TL vermek yerine, IDM yerini tutan muadil ücretsiz bir program var mıdır acaba? Aktif, uzun süredir bu tarz bir program kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar az evvel bir konu açtım IDM satın almayla ilgili. Şimdi benim programı kullanma amacım, arada bir internetsiz kaldığım zamanlarda önceden bir iki film indirebilmek. Düşündüm de programa 500-600 TL vermek yerine, IDM yerini tutan muadil ücretsiz bir program var mıdır acaba? Aktif, uzun süredir bu tarz bir program kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
Torrent var.

Ben uzun yıllar değişik uygulamalar test ettim ama maalesef alternatifi olmayan bir program. Kağıt üstünde alternatifleri tabii ki var ama yerini tutması imkansız. Ben IDM yetkili Türkiye satıcısından ömür boyu lisansı 503 TL vade farksız 3 taksit ile almıştım geçenlerde. Vade farkı ile 9 taksitte yapıyorlardı. O da yaklaşık 550 TL'ye geliyordu. Bence alın kurtulun.

Geri
Yukarı