IELTS için çalışma planı ve kaynağı önerisi

• Konuyu başlatan 1xcs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 115

1xcs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba herkese, IELTS'e sınavına hazırlanmayı düşünüyorum. Şu anda seviyem Elementary iıntermediate arasında. 8.0 üstü almak istiyorum, bunun için günde 2-3 saat ayırmak yeterli olur mu? Önereceğiniz ücretli ücretsiz kurs, doküman, belge, kitap önerir misiniz? Düzenli çalışmak için kendime nasıl bir ders planı çıkartmalıyım.

Elementary intermediate derken ne demek istedinizi anlamadım.Lakin IELTS'e daha önce görmediyseniz kendi başınıza çalışarak fazla ilerleyemezsiniz özellikle 8 gibi fazla idealist bir not için. Bu konıuda uzmanlaşmış kurslara danışmanızı öneririm.

Elementary intermediate derken ne demek istedinizi anlamadım. Lakin IELTS'e daha önce görmediyseniz kendi başınıza çalışarak fazla ilerleyemezsiniz özellikle 8 gibi fazla idealist bir not için. Bu konıuda uzmanlaşmış kurslara danışmanızı öneririm.

Yani B1-B2 seviyesi ingilizceye sahibim zamanında dil bölümü okumaya yeterli bilgim vardı dili kullanmayarak geriledi seviyem. Evet 8 çok iddali bir puan ama başta kendi eksiklerimi kapatmak üzere çeşitli yöntemler deneyeceğim. İnternettede hoca var normal dışardada eğitim kurumları var bu eğitim kurumları gereksiz pahalı. Aynı çalışmayı internet üzerindede yapanlar var ücretli ücretsiz fark etmez her türlü doküman kurs olur yazdım. Ekstra olarak kursa gitmeden çalışan ortalamanın üstünde alan tanıdıklarımda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı