İfade sistemi kalksın

M4VER1CK

Hectopat
Makaleler
1
Forumdaki ifade sisteminde özgürlük yok, yorumlara kendi isteğimize göre ifade atamıyoruz, her kafadan bir ses çıkıyor kimisi "neden kahkaha ifadesi attın" kimisi "neden inanılmaz ifadesini attın" diyor. Arkadaşlar, size ne? İsteyen istediği ifadeyi atmakta özgür değil mi? Bu özgürlükten mahrumsak neden bu ifade sistemi forumda mevcut? İstersem tüm mesajlara kahkaha ifadesi atarım bu kimseyi ilgilendirmez. Bir de bazı tipler çıkıp şu şu arkadaş şu şu konuma kahkaha attı ceza verilsin o bana şu ifadeyi attı ceza verilsin diye mızmızlanıyor. Arkadaşlar, yaş ortalamanız kaç sizin? İnsanların ifadesi hanginize batıyor? Kusura bakmayın ama şu konuya epey tilt olmuş durumdayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm mesajlara kahkaha ifade atarsanız ifade banı almanız kaçınılmaz olur. Düzgün şekilde iyi bir zamanda kullanıldığında herhangi bir problem yok. Karşıdaki kişi de "neden kahkaha attın?" diye soruyorsa sorabilir. Ne de olsa sormaya, bilmeye hakkı var, değil mi?

Bence kalkmamalı birini desteklediğini falan nasıl göstereceksin mesaj yazmak zorunda olacaksın o yüzden kolaylık sağlıyor kalkmamalı.

İfadenin kalkmasını ben de istiyorum. Mesela gülme ifadesi komik bir mesajın değil de sürekli alay amaçlı kullanılıyor. Ve bu çok rahatsız edici üyeler için. Tartışmayı daha da körükler diye düşünüyorum.

Kalkmasına gerek yok, sistemde bir sorun göremiyorum ben ama herkesin beğendiği bir gönderiye kızgın yüz ya da kahkaha(mizaha amaçlı değilse) bırakılıyorsa bu sefer de konu sahibi "tilt" oluyor. Sebebini soruyorsun nazikçe, cevap vermeyip kaçıyor bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı