İflas Etmesini İstediğiniz Şirketler

LG bir daha telefon yapmamalı. Televizyonları ciddi anlamda başarılı evimizde LG Smart 3D TV var memnunuz. Onun dışında Türkler telefon yapmayı bırakmalı (GM, Casper vb.) çünkü beceremiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de Casper. Telefonlarına, işlemci gücünü oyun bilgisayarı olarak göstermelerine çok sinir oluyorum. Tamamıyla bilmeyenlere satmaya yönelik bir şirket. Reklamında CD sürücüsünü övüyorlar [emoji40]. Lovermark seçildi ya. Tamam dedim artık. Kim seçiyor ne kadar güvenilir anladım artık.

Ben su kredi kartsiz taksit yapa x ticaretler var onlar 1500 tl'lik laptopu 2400 tl'ye satıyor. 1500 tl'ye Celeron işlemcili ekran kartsiz laptop veriyorlar onlara gıcık oluyorum oraya bu tür şeyleri bilmeyenler gidip kazıklaniyor, onlar batsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim böyle bir başlık olurmu hiç ? Oldu olacak X şirketi batsın diye technopat cemaâtini toplayıp duaya duralım... Ayrıca hangi şirket olduğu fark etmez, ve Casper dediğiniz firma sayesinde binlerce insan evine ekmek götüyor.

Duygusal tepki verilecek bir şey yok. Casper hedeflediği pazar kitlesini tamamıyla kandırmaya yönelik bir şirket olduğu ve etik olarak tüm pazarlama kurallarını hiçe saydığı için batmayı hak eden bir şirket.

LG bir daha telefon yapmamalı. Televizyonları ciddi anlamda başarılı evimizde LG Smart 3D TV var memnunuz. Onun dışında Türkler telefon yapmayı bırakmalı (GM, Casper vb.) çünkü beceremiyorlar.
LG'nin telefon yapmama sebebini öğrenmek istiyorum.

Konuya gelirsek, Casper, General Mobile ve Facebook.

Yeni konular

Geri
Yukarı