İflas Etmesini İstediğiniz Şirketler

LG'nin telefonlarını sevmiyorum. Paso dolduruyorlar. Bakınız HTC, One M7 gibi düşük donanımlı cihaza 1499TL fiyat koyuyor, hak ediyor. Ama LG, çok satayım diye ucuza kakalıyor.
Mesajınızı pek anlamadım. LG, yüksek donanıma düşük fiyat veriyor ve çok satıyor. Bunun adı "kakalamak" değil. HTC'yi de düşük donanıma yüksek fiyat verdiği için övmüşsünüz gibi.

Mesajınızı pek anlamadım. LG, yüksek donanıma düşük fiyat veriyor ve çok satıyor. Bunun adı "kakalamak" değil. HTC'yi de düşük donanıma yüksek fiyat verdiği için övmüşsünüz gibi.
Hayır, One M7 gibi bir cihazın fiyatı 1500 TL, S4 gibi bir cihazın fiyatı 1400 TL olmalı diyorum. LG G2'nin fiyatı ise Note 3 ile yakın olmalı. GM gibi S3 ayarında cihazları 600 TL'ye satmalarına gıcığım.

Hayır, One M7 gibi bir cihazın fiyatı 1500 TL, S4 gibi bir cihazın fiyatı 1400 TL olmalı diyorum. LG G2'nin fiyatı ise Note 3 ile yakın olmalı. GM gibi S3 ayarında cihazları 600 TL'ye satmalarına gıcığım.
Zaten LG'nin çok satma nedeni, ucuza düzgün bir telefon yapması. GM ucuza yapıyor, çünkü yazılım öylesine yapılmış, malzeme kalitesi çok kötü, SAR değeri yüksek ve daha neler var. LG'nin ise bu gibi problemleri yok. Ucuza satılabiliyor ki satıyor. Diğerleri ise kar amaçlı daha pahalıya satıyor. HTC pahalıya sattı ne oldu? Batacak neredeyse. LG ise çok güzel yükseldi telefon piyasasında. Neyse, konu uzamasın, dağılmasın daha fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı