İftar yemeğinde kekemelik sorun olur mu?

O kadar da kasmayın be hocam.
Hocam bari bir gece mutlu olalım ya.

Hocam gidin. Arkadaşlarınız durumunuzu biliyor zaten, bilmeliler. Sipariş vereceğiniz zamandan önce menüye bakarken yanındaki arkadaşına "knk banada şunu der misin ben şimdi diyemem utanmayayım" gibi gibi yapabilirsin veya menüdeki yemeği işaret ederek "bundan" diyebilirsin. Size kasmayın rahat olun demeyeceğim çünkü aynı problemi bende yaşıyorum her ne kadar bunu yapmaya çalışsakta olmuyor. Gitmemeyi düşünmeyin sakın. Evet zor, kendini ezik hissedebilirsin -ben böyle hissediyorum- ama bu geçecek, er yada geç. Bol şans.
Aklıma daha rahat birşey geldi. Herkesten sonra giderim öncesinden de arkadaşıma derim bana bundan söyler misin diye.

Hocam bari bir gece mutlu olalım ya.

Aklıma daha rahat bir şey geldi. Herkesten sonra giderim öncesinden de arkadaşıma derim bana bundan söyler misin diye.

Ne gerek var bu kadar şeye hocam kızlar olduğunu söylemişsiniz eğer hoşlandığınız biri var ve ondan kaynaklı bu kadar gerginseniz bu tarz bir şey için şey yapacaksa hiç olmasın zaten ileri derece olmadığını söylemişsiniz ki olsa da bir şey fark etmez.

Bende de var. Konuş ama yavaş konuş baya yavaş. Ve, konuşurken "ehhh" "ımmm" tarzı şeyler de çok takılmazlar.

Geri
Yukarı