IGN: "Last of Us Part 2 Remastered: No Return eğlencili ama bir God of War Valhalla değil"

Ekstra para vererek aldığınız Remastered sürümün içine dahil olan Last of Us part 2 no return modu eğlenceliymiş fakat ücretsiz olarak sunulan bir God of War: Ragnarök: Valhalla değilmiş.

Last of Us part 2 Remastered sadece para amacı güderek yapıldığını ve millet laf etmesin diye iyi- kötü fark etmeksizin içi bolmuş gibi göstermek amaçlı birkaç şey eklendiğini biliyoruz. No return modunun da tamamen oyunu doluymuş gibi göstermek için bir karakter seçip amaçsızca savaşacağın bir oyun modu olduğu da belli. Öte yandan GoW ragnarok Valhalla DLC'si hem hikâye hem oynanış olarak ücretsiz sunulmasına rağmen daha iyi.

kaynak:

Kardeşim The Last of Us part 2 Remastred'in yapılma sebebi bu oyunu PC için çıkarmak yoksa diğer modlarında çok fazla tutamayacağını naughty dog emin ol bizden iyi biliyor. Yaklaşık 7 8 aya PC için çıkacak yüksek ihtimalle.

Bu Remastered amacının PC'ye çıkartacaklarından dolayı yaptıklarını düşünüyorum PC oyuncularına yeni bir oyunmuş gibi 50 dolardan satacaklar zaten hikayesi leş bir oyun için bu fiyata değmez çıktığı gibi korsanını oynarım o kadar.
Hocam hikaye subjektif bi konu kimi sever kimi sevmez. Ben mesela sevdim ama siz sevmemişsiniz. O yüzden bence oyunların hikayelerini konuşmak, daha doğrusu iyi yada kötü diye yorum yapmak çokda doğru değil.

Hocam hikaye subjektif bir konu kimi sever kimi sevmez. Ben mesela sevdim ama siz sevmemişsiniz. O yüzden bence oyunların hikayelerini konuşmak, daha doğrusu iyi ya da kötü diye yorum yapmak çok da doğru değil.

Niye doğru değil ben part 1 ne kadar iyiyse part 2'de o kadar berbat bir oyun hikaye sjwden geçilmiyor buna kötü diyorum bende ve benim gibi birçok insan var hikayeyi beğenmeyen.

Niye doğru değil ben part 1 ne kadar iyiyse part 2'de o kadar berbat bir oyun hikaye sjwden geçilmiyor buna kötü diyorum bende ve benim gibi birçok insan var hikayeyi beğenmeyen.
Hocam ben zaten sizin beğenmemenizi yadırgamıyorum. Başkalarının beğenmemesinide yadırgamıyorum. Ama seveni var sevmeyeni var. O yüzden diyorum hikaye yorumu yapmak "BENCE" çok doğru değil. Yoksa yapan yapsın yani napabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı