İğneden hiç korkmamak

Ben çok korkuyorum iğneden hayatımda 1 kere iğne oldum o da zorla.

İlk başta acıdan kıvrandırmıyor fakat sonradan aşırı yanma hissi oluşuyor ben bıçağı bilerek çıkartmadım bacaktan. Yoksa oluk oluk kan akardı doktorda aynısını söyledi kemerle bağladım öyle gittim. Tabii millet korktu olayın şoku ile direkt yatırdılar. Aldılar bıçağı fakat harbiden yürürken ölü gibi hissediyordum soğuk soğuk ter boşaldı vücuttan.
Memlette elime bıçak sapladım. Mısır kovanının arka yuvarlak kısmını meyve bıçağı ile oyuyordum, bıçak fırttı sol elimin işaret ile baş parmağımın arasındaki yumuşak kasa saplandı. Bıçak üçgen gibi değil yuvarlak uçluydu. 1CM genişlik ve 2CM derinliğinde yara açıldı. Kemiğe değmese daha da giderdi o veya üst kısıma gelseydi atar ve toplar damarı keser geçerdi öyle hızlıydı.

İlk 10 saniye kan akmasa da daha sonrasında aktı. Arabayla hastaneye giderken arabaya sığmamaya başladım, camı ve radyoyu açtım işe yaramadı. 2-3 KM gittikten sonra köyün sağlık ocağı var, oraya gittik.

Adamlar sohbet ediyo bana bakmıyodu bile. Olayları unuttum ama ben kavga edicektim o kanlı halimle, adam temizleyip sardı. En son etrafı topluyordu adam ben GG, sistem reboot etti. Onun öncesinde hatırladığım acayip bir mide bulantısı, sanki HCI asit dökmüşler gibi yanıyordu. Gözler karıncalandı ve bayıldım. Eğer abim tutmasaydı bir de kafam yarılacaktı belki de beyin kanaması bile olabilirdi.

Sizin hikayeden o hesap, başta yanmadı sonra acıyordu.

O an öğrendim kan tutmasını. İnsanın başına her şey gelebiliyor işte. Şimdi bile yazarken kötü oldum. Sol bacağım acımaya başladı durduk yere.

Memlette elime bıçak sapladım. Mısır kovanının arka yuvarlak kısmını meyve bıçağı ile oyuyordum, bıçak fırttı sol elimin işaret ile baş parmağımın arasındaki yumuşak kasa saplandı. Bıçak üçgen gibi değil yuvarlak uçluydu. 1cm genişlik ve 2cm derinliğinde yara açıldı. Kemiğe değmese daha da giderdi o veya üst kısma gelseydi atar ve toplar damarı keser geçerdi öyle hızlıydı.

İlk 10 saniye kan akmasa da daha sonrasında aktı. Arabayla hastaneye giderken arabaya sığmamaya başladım, camı ve radyoyu açtım işe yaramadı. 2-3 km gittikten sonra köyün sağlık ocağı var, oraya gittik.

Adamlar sohbet ediyor bana bakmıyordu bile. Olayları unuttum ama ben kavga edecektim o kanlı halimle, adam temizleyip sardı. En son etrafı topluyordu adam ben gg, sistem reboot etti. Onun öncesinde hatırladığım acayip bir mide bulantısı, sanki hcı asit dökmüşler gibi yanıyordu. Gözler karıncalandı ve bayıldım. Eğer abim tutmasaydı bir de kafam yarılacaktı belki de beyin kanaması bile olabilirdi.

Sizin hikayeden o hesap, başta yanmadı sonra acıyordu.

O an öğrendim kan tutmasını. İnsanın başına her şey gelebiliyor işte. Şimdi bile yazarken kötü oldum. Sol bacağım acımaya başladı durduk yere.

Geçmiş olsun hocam benim bacağıma saplanan bıçak 28 cm uzun bir bıçak bacağın sağına doğru ete saplandı. Eğer direkt olarak komple girseydi zaten yürüyebileceğimi zannetmiyorum bayılırım orada halsizlikten kan kaybından ölürdüm ortalama 10 cm kadar saplandı bacağıma oradan kurtardım biraz da.

Geçmiş olsun hocam benim bacağıma saplanan bıçak 28 cm uzun bir bıçak bacağın sağına doğru ete saplandı. Eğer direkt olarak komple girseydi zaten yürüyebileceğimi zannetmiyorum bayılırım orada halsizlikten kan kaybından ölürdüm ortalama 10 cm kadar saplandı bacağıma oradan kurtardım biraz da.
Benimki hiçbir şey seninkinin yanında zaten.

Ya ben eskiden hiç korkmazdım ama fobi oluştu nedense. Evdeki dikiş iğnesinden aşırı korkar oldum bir anda. 2 gün önce kan aldırdım mosmor oldu. Dün tetanos aşısı oldum korkmuyorum acıtmıyor ama tuhaf hissediyorum. Bir gün WC girdim klozete oturdum falan derken ayağa bir kalktım boxerimda yeminle tam o bölgede dikiş iğnesi var yan saplanmış, nasıl batmamış anlamadım o günden sonra iğne sevmiyorum görünce özellikle dikiş iğnesi.

Geri
Yukarı