İhtişamlı öz mağazası ne zaman yenilenir, rotasyona nereden bakabiliriz?

jounce

Hectopat
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller.
Elimde görselde eklediğim üzere birazcık ihtişamlı öz var.
Bunları yaklaşık 3-4 aydır bekletiyorum fakat hiçbir istediğim skin gelmiyor.
Yeni rotasyon rehberini nereden bulabilirim acaba, bulamadım.
Bildiğim üzere her iki yamada bir öz mağazası yenileniyor ama bunun takvimine erişemiyorum.

Diğer bir yandan, özleri bekletmem sizce faydalı mı? İleride bunların değeri çöp olur mu?

Dosya Ekleri

• ihti.png
    ihti.png
    973,2 KB · Görüntüleme: 95
Konu dışı ama benim hesapta 8K RP var. En verimli nasıl kullanırım? Özellikle istediğim kostüm vs yok, şampiyonların çoğu da kapalı hesapta

Hocam iyi oynadığınız karakterlerin kostümlerini alabilirsiniz, onun dışında yeni karakterler öğrenmeyi deneyebilirsiniz onun da kostümünü alabilirsiniz vb vb. Kutu açmanızı önermem çünkü tamamen şans işi, şansınıza güvenmiyorsanız kutu işlerine hiç bulaşmayın bence.

Veya Season Pass geldiğinde ondan alabilirsiniz, en kârlıları Season Pass oluyordu diye biliyorum.

Ayrıca ihtişamlı öz mağazası hakkında içerik üreten bir üretici bu şekilde hangi yamada neler geleceğini de paylaşmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izledikten sonra bilgilenebilirsiniz hocam.

Son düzenleme:
Hocam iyi oynadığınız karakterlerin kostümlerini alabilirsiniz, onun dışında yeni karakterler öğrenmeyi deneyebilirsiniz onun da kostümünü alabilirsiniz vb vb. Kutu açmanızı önermem çünkü tamamen şans işi, şansınıza güvenmiyorsanız kutu işlerine hiç bulaşmayın bence.

Veya Season Pass geldiğinde ondan alabilirsiniz, en kârlıları Season Pass oluyordu diye biliyorum.

Ayrıca ihtişamlı öz mağazası hakkında içerik üreten bir üretici bu şekilde hangi yamada neler geleceğini de paylaşmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkür ederim :)

Hocam iyi oynadığınız karakterlerin kostümlerini alabilirsiniz, onun dışında yeni karakterler öğrenmeyi deneyebilirsiniz onun da kostümünü alabilirsiniz vb vb. kutu açmanızı önermem çünkü tamamen şans işi, şansınıza güvenmiyorsanız kutu işlerine hiç bulaşmayın bence.

Veya season Pass geldiğinde ondan alabilirsiniz, en kârlıları season Pass oluyordu diye biliyorum.

Dostum bu zaten 13.20'ye kadar. Ben bu videoyu ilk yüklediğinde izledim bu arkadaşı. Bana 13.20 değil, sonrası lazım:)

Yeni konular

Geri
Yukarı