İiyama g-Master G2470HSU-B1 alınır mı?

gurakin22

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.

Yukarıdaki monitor alınır mı? Marka çok bilindik değil.

Aşağıdaki sistem ile kullanmayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz bunu al geç.
Neden alınmaz? Neye göre alınmaz ?

IPS panel ama panelinin kalitesi belli değil, markasını da daha önce hiç duymadım. Attığım üründen iyisi yok bu bütçede.
Kalitesi belli değil derken ? Araştırma yapsaydınız keşke. 1972den beri LCD ve LED monitörler üreten Japon markası, Japonların adı bile yeterli teknolojide.
Fason markaların ülkemize fason soktuğu ürün alınmaz. Şunu alacağına bilindik markanın düşük bütçeli monitörünü al en azından adı sanı olsun.
Fason marka ? 1972den beri üretim yapan bir firma nasıl fason olabilir ? :D

Monitörün tek kötü yanı pivot desteği olan modeli olduğu halde bu modelinin Türkiye piyasasına girmiş olması.

Son düzenleme:
Piyasada fast IPS ler pahalı bunun ucuz olması dikkatli olmayı gerektirir. Eğer alırsanız deneyimlerimizi paylaşırsıniz bizde öğrenmiş oluruz alınır mı alınmaz mı diye.

Fason marka? 1972'den beri üretim yapan bir firma nasıl fason olabilir? :D

1972'de kurulan firma diye ülkemize orijinal ürün soktuğu algısı nasıl oluşuyor? Japonya'da üretilen ürünün Japonya'dan geldiğini mi düşünüyorsun?
Şirkete lafım yok ama ülkemize giren ürünlerinin kalitesi iyi değil. Dediğin gibi olsaydı pazar payı büyük olur ve çeşitli modellerde beraberinde yerini alırdı. Hani nerede?

Pazar payının büyümesi için tanınması gerekiyor, senin gibi ön yargılı insanlar olduğu sürece de bu bayağı zor bir süreç. Ayrıca aklın mantığın alıyor mu bir firmanın iiyamatürkiye adı altında sahte ürün satabileceğini? Buna firmanın kendisi izin verir mi marka kalitesini düşüreceğini bile bile? Yaşın küçük bir kardeşimsin sanırım biraz araştır ondan sonra insanların vereceği kararları etkileyecek yorumlar yap. İyi günler dilerim :)

Madem 1972'den beri bu pazarda niye tanınmadı? Demek ki kaliteli değil ki tanınmadı. Ayrıca Acer gibi rüştünü ispatlamış bir markanın güzel bir ürünü varken bunun tercih edilmemesi lazım.

Madem 1972'den beri bu pazarda niye tanınmadı? Demek ki kaliteli değil ki tanınmadı. Ayrıca Acer gibi rüştünü ispatlamış bir markanın güzel bir ürünü varken bunun tercih edilmemesi lazım.
Acer'ın çok iyi bir marka olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Kalitesi de servis hizmeti de vasatın altında.

Geri
Yukarı