Çözüldü İki aşamalı doğrulmada kodu olmadan Dicord hesabı nasıl kurtarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oguzbeymain

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma format attığım için iki aşamalı doğrulama kodlarını yedeklemeyi unuttum.

Bu yüzden hesabıma nasıl ulaşabileceğimi bilmiyorum.

Discord hesabımda telefon numarası kayıtlı ve maile de ulaşabiliyorum eski çift doğrulama kodlarım da var.

Bunlarla bir şekilde hesabımı nasıl kurtarabilirim?

Not: Google Authenticator hesabıma bakıyorum ve kayıtlı bir şey bulamadım.

Bilgisayarıma format attığım için iki aşamalı doğrulama kodlarını yedeklemeyi unuttum.

Bu yüzden hesabıma nasıl ulaşabileceğimi bilmiyorum.

Discord hesabımda telefon numarası kayıtlı ve maile de ulaşabiliyorum eski çift doğrulama kodlarım da var.

Bunlarla bir şekilde hesabımı nasıl kurtarabilirim?

Not: Google Authenticator hesabıma bakıyorum ve kayıtlı bir şey bulamadım.
Telefondan olmuyor mu?

Hocam ne yazıkki kurtaramazsınız. Eğer telefonunuz ekliyse 2. kurtarma olarak o zaman telefonunuza sms gelir kurtarırsınız onun haricinde imkanı yok benim de hesabım gitti 8yıllık kurtaramadım mail attım dc ekibine destek ekibine falan ama olmuycağını söylediler.

Hocam ne yazık ki kurtaramazsınız. Eğer telefonunuz ekliyse 2. kurtarma olarak o zaman telefonunuza SMS gelir kurtarırsınız onun haricinde imkanı yok benim de hesabım gitti 8yıllık kurtaramadım mail attım DC ekibine destek ekibine falan ama olmuycağını söylediler.

Discord'a Support vesaire mesaj atsam hesabımın kullanıcı adını alma şansım vesaire yok mu?

Telefondan olmuyor mu?
Telefona hiçbir kod vesaire gelmiyor.

Discord'a Support vesaire mesaj atsam hesabımın kullanıcı adını alma şansım vesaire yok mu?

Telefona hiçbir kod vesaire gelmiyor.

Mesaj atarsan hesabın olduğu mailden senin yerine hesabını siliyor onlar. Büyük ihtimalle ismini de alabilirsin geri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Galiba buradandı.

Talep gönder deyip oradan devam etceksiniz telefonum çalındı falan derseniz belki açarlar veya bozuldu falan derseniz şansınızı deneyin bence.
Mesajın devamını mailden mi yazmam gerekiyor?
1700667782602.png

Discord Support'la konuştum ve ellerinden hiçbir şey gelemeyeceklerini.
Sadece yapabilecekleri şey hesabımı silmek olduğunu söylediler.
Ben de hesabımın silinmesini istemediğim için yeni bir hesap açmaya karar verdim.
Bana yardımcı olmaya çalıştığı için @JustBT
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı