İki internet hattını birleştirmek

@rootz Hocam az önce böyle bir mesaj geldi fakat nereden takip edebileceğim yazmıyor, nasıl takip edebilirim?
@Ulunay sizin bir bilginiz var mı hocam? O kadar araştırdım takip edebileceğim bir yer bulamadım.
Hocam sizi arayacaklar ve bilgi verecekler merak etmeyin zaten @Ipares bir link paylaşmış oradan yapıldığını bende yeni öğrenmiş oldum.

@Ulunay Bahsi geçen cihazlar rj45 birleştiriyor rj11 DSL hattını birleştiren cihaz var mı?
Load balancer diye geçiyor hocam, ister RJ45 ister RJ11, cihazın desteğine bağlı. İki veya daha fazla interneti tekmiş gibi kullandırıyor.

Ping ile işiniz yoksa 2-3 tane hat alıp birleştirilebilir.
@Ulunay sizin bir bilginiz var mı hocam? O kadar araştırdım takip edebileceğim bir yer bulamadım.
Müşteri hizmetlerine takip numarası ile sorabilirsiniz.

Hocam sizi arayacaklar ve bilgi verecekler merak etmeyin zaten @Ipares bir link paylaşmış oradan yapıldığını bende yeni öğrenmiş oldum.
2 farklı kayıt açılmış. Sorguladığımda durumları böyle gözüküyor.
Umarım cidden beni kaale alıp fiber getirirler, fiber çalışması yapılan sokakla aramızda az bir mesafe var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-12-01-00-26-50-304_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-12-01-00-26-50-304_com.android.chrome.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_2020-12-01-00-26-57-905_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-12-01-00-26-57-905_com.android.chrome.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 56
2 farklı kayıt açılmış. Sorguladığımda durumları böyle gözüküyor.
Umarım cidden beni kaale alıp fiber getirirler, fiber çalışması yapılan sokakla aramızda az bir mesafe var.
Sosyal medya olan pek bir işleme alınmaz diye düşünüyorum.
Back office = Müşterilerin taleplerinin tekrar değerlendirilmesi.

Eğer ..... Tarihinde gelecek deseler bile pek inanmayın. Proje onaylanıp izinler alınana kadar kesinlik bildiren bir şey yok.
Bana 1 Mart 2021 Dediler. Ne oldu ?
Talep oluşturdum 2 Saat boyunca tartıştılar ve sonucunda arayıp "O bölge için 1 Mart'a kadar bir çalışma düşünmüyoruz" dediler.
O verecekleri tarih değerlendirme tarihi. İlçe müdürlüğü olsun keşif ekipleri olsun her türlü ekip işini yapıyor ona göre karar veriliyor.

Az önce TT müşteri hizmetleri tarafından arandım, bulunduğum mahallede fibernet çalışması olduğunu fakat bulunduğum bölgede şu anlık bir çalışma olmadığını, yıl sonuna kadar bulunduğum bölgenin değerlendirileceğini söyledi..

Az önce TT müşteri hizmetleri tarafından arandım, bulunduğum mahallede fibernet çalışması olduğunu fakat bulunduğum bölgede şu anlık bir çalışma olmadığını, yıl sonuna kadar bulunduğum bölgenin değerlendirileceğini söyledi..
Bana 1 Mart 2021 Dediler. Ne oldu ?
Talep oluşturdum 2 Saat boyunca tartıştılar ve sonucunda arayıp "O bölge için 1 Mart'a kadar bir çalışma düşünmüyoruz" dediler.
O verecekleri tarih değerlendirme tarihi.
Daha değerlendirsin onlar...
Ben kafaya koydum. Bugün altyapı haritası çıkartıp atacağım. Bekleyin.

Daha değerlendirsin onlar...
Ben kafaya koydum. Bugün altyapı haritası çıkartıp atacağım. Bekleyin.
Back Office yazan bildiri kapanmış. Sosyal Medya BO yazan Yusuf Kıraç'a yazdığım zaman açılan bildiri, açıkçası ondan biraz da olsa ümitliyim.
3 senelik boş port sorununu daha önceden Yusuf Kıraç'a yazdığımda 1 hafta içinde boş port açıldı ve VDSL internete kavuştum.
Sıra şimdi fiberde.

Yeni konular

Geri
Yukarı