İki Oyun İçin PC vs PS4

Ayhan Doğa

Hectopat
Daha fazla  
Sadece FIFA19 (20 çıkıyor onu da katarsanız sevinirim) ve Forza4 oynuyorum.
Sırf bunlar için bilgisayar toplamışken iyi bir şey olsun deyip fiyat 6700TL bandına kadar çıkıyor. Ama sadece bu oyun için 3000TL verip PS4 almak da aklıma geliyor. Başka bir şey istemiyorum. Sırf bu iki oyun için bir şeyler almak istiyorum.

PS4 Pro bile mantıklı geliyor ya da Xbox One X bile düşünüyorum. (4K için)

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza Horizon'dan bahsediyorsanız PS platformunda bulunmuyor. Ya Xbox ya da PC toplamanız gerekli.
Ben o fiyata PC toplardım zira yapabilecekleriniz çok daha geniş. Ancak yalnızca oyun odaklı alacaksanız Xbox One X çok daha mantıklı. Bizzat kullanıyorum. Oyun açısından çok rahat.

Forza Horizon'dan bahsediyorsanız PS platformunda bulunmuyor. Ya Xbox ya da PC toplamanız gerekli.
Ben o fiyata PC toplardım zira yapabilecekleriniz çok daha geniş. Ancak yalnızca oyun odaklı alacaksanız Xbox One X çok daha mantıklı. Bizzat kullanıyorum. Oyun açısından çok rahat.

Oraya yazmayı unutmuşum. PS4 için Project Cars 2 düşünüyorum. Hata yapmışım.

Anladığım kadarıyla sadece oyun oynayacaksın. Bütçen de gayet yeterli. En mantıklı olan 4k Tv ve Xbox one x alman olacaktır.

Sadece bunları oynuyorsan one x alıp üstüne 4k tv bile alabilirsin o fiyat bandına.

Anladığım kadarıyla sadece oyun oynayacaksın. Bütçen de gayet yeterli. En mantıklı olan 4k Tv ve Xbox one x alman olacaktır.

4K Ultra HD televizyonum var. Sadece konsolu almam yeterli. Geri kalan tüm parayı yeni oyunlar için bile harcayabilirim.

Oraya yazmayı unutmuşum. PS4 için Project Cars 2 düşünüyorum. Hata yapmışım.
Bir XBOX kullanıcısı olarak XBOX almanızı öneririm. Sadece Forza için değil. Genel anlamda PS4 Pro'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. XBOX Game Pass servisi özellikle bütçe dostu bir servis. Uzun süredir kullanıyorum. Yine de son tercih sizin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı