PC vs ps4

YunussEmree

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Haziran'da bir oyun için ya ps4 ya da pc alacağım arkadaşlar. Benim bir laptopum var. Cs go, lol, mount&blade tarzı oyunları oynatıyor ps4 zaten her şeyi oynatıyor ama kararsız kaldım eğer ki sistem toplatsam alacağım parçalar;

Amd a10 7890k
8gb ram
500 gb hafıza
Msi ah68h-m gibir bir şeydi anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan PS4 alınmaz. PS4 şuan 1500 ₺ civarı. 1500 ₺'ye forumdaki arkadaşlar Skylake sistem ayarlıyorlar.

Şuan PS4 alınmaz. PS4 şuan 1500 ₺ civarı. 1500 ₺'ye forumdaki arkadaşlar Skylake sistem ayarlıyorlar.
İlla ki garantisi vb. olsun diyorsanız o şekilde tabii ki ancak mesela ben 500GB PS4'ü Amerika'dan getirttim, hiçbir sorun sıkıntı yok. NTSC vb. de olay yok zaten. Toplam maliyeti 1000 TL oldu bana her şey dahil. Amerika imkanınız varsa PS4'ü düşünmeden alın derim.

Ps4 tavsiye ederim sahsen. Ps4um var guzel oyunlari onda oynuyorum. Dedigin gibi lol csgo falan icin de yazin pc toplamayi dusunuyorum. Ps 4.5 falan diyorlar ne zaman cikar bilmiyorum ama ps4 u yeni aldim insallah uzun bi sure cikmaz :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı