İkinci el 3080 Ti tavsiyesi

Pharmacist07

Hectopat
Arkadaşlar selam.
Kendime 2.el 3080 Ti aramaktayım. Belki AMD tavsiye edeceksiniz ama, biraz da Ray Tracing için kart alma niyetine girdim. Antalyadayım, bu sebeple de sadece buradaki kartlara bakıyorum. Gidip kontrol etmeden almayı düşünmüyorum.
Araştırırken fatura ve Türkiye garantisi şartlarıma uyan 2 tane kart buldum.
1. kart Zotac trinity, 2. kart ise Gigabyte Gaming OC.
Zotac olan kartla 6-7 ay arası mining yapılmış. Gigabyte ise oyun amaçlı kullanılmış.
Zotac olanın fiyat 13 bin.
Gigabyte ise 14.5.
Size bu iki üründe pahalı mı ya da piyasa şartları da mı?
Herhangi bir sıkıntıları olmadığını kabul edersek, hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam.
Kendime 2.el 3080 Ti aramaktayım. Belki AMD tavsiye edeceksiniz ama, biraz da Ray Tracing için kart alma niyetine girdim. Antalyadayım, bu sebeple de sadece buradaki kartlara bakıyorum. Gidip kontrol etmeden almayı düşünmüyorum.
Araştırırken fatura ve Türkiye garantisi şartlarıma uyan 2 tane kart buldum.
1. kart Zotac trinity, 2. kart ise Gigabyte Gaming OC.
Zotac olan kartla 6-7 ay arası mining yapılmış. Gigabyte ise oyun amaçlı kullanılmış.
Zotac olanın fiyat 13 bin.
Gigabyte ise 14.5.
Size bu iki üründe pahalı mı ya da piyasa şartları da mı?
Herhangi bir sıkıntıları olmadığını kabul edersek, hangisini tercih etmeliyim?
Hocam bu bütçeyle gidip 0 3070 alırsınız üstüne paranız bile kalır bu kadar parayla riske girmeyin bence. Yok ben ille de 3080 istiyorum diyorsanız da oyun amaçlı kullanılanı alın ama sorunlu defolu olabilir mining yapılmış ve yalan söylenmiş olabilir o riske değmez bence siz bilirsiniz.

Herkes sıfır önermiş ama ben kesinlikle önermiyorum. Her ürün de değil ama bazı ürünlerin sıfırıyla 2. el de 2 adet alabiliyorsun ürünü bazen.

Test yapıp, fatura-garantisine bakıp, duruma göre alabilirsin. Bende miningli aldım. Sorun yaşadım ama iy iki de yaşamışım. Garanti bana sıfır, yeni ve farklı kart gönderdi. :D

Herkes sıfır önermiş ama ben kesinlikle önermiyorum. Her ürün de değil ama bazı ürünlerin sıfırıyla 2. el de 2 adet alabiliyorsun ürünü bazen.

Test yapıp, fatura-garantisine bakıp, duruma göre alabilirsin. Bende miningli aldım. Sorun yaşadım ama iy iki de yaşamışım. Garanti bana sıfır, yeni ve farklı kart gönderdi. :D
Hocam siz sorun yaşamışsınız kartınızın garantisi varmış demek ki yollamışlar. Arkadaş ya da başka biri böyle şanslı olmayabilir bir kere daha anladım ki mining'li kart alınmaz.

Hocam siz sorun yaşamışsınız kartınızın garantisi varmış demek ki yollamışlar. Arkadaş ya da başka biri böyle şanslı olmayabilir bir kere daha anladım ki mining'li kart alınmaz.

Ne diyorum fatura-garantisi olsun. Test de zaten sıcaklık durumuna bakılabilir. Bir sorun yaşarsa da garantiye verilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı