İkinci el anakart nasıl garantiye verilir?

Ben ekonomistim

Centipat
2. el olarak aldım anakartı 2020 yılında alınmış bir anakart bilgisayara görüntü vermiyordu bende teknis servise götürdüm ve sorunun anakartta olduğunu ve garantiye vermem gerektiğini söylediler ben şimdi bunu nasıl garantiye vereceğim?
İncehesap'tan almış.
Garanti belgesi mevcut. Fatura elimde yok.
Aldığım kişiyle konuştum ve faturayı atacak bana.

Son düzenleme:
Sahibi olup olmamanız fark etmiyor. Fatura koymalısınız, fatura tarihinden itibaren garanti baslamaktadir. Kutu içeriğine gelecek olursak değişim vb olursa diye koymanız lazım.
Zaten fiziki fatura olmuyor artık. İlk sahibinde muhtemelen PDF formatında fatura vardır yada İncehesap'tan talep eder. Siz de PDF olarak çıktısını alıp koyarsınız.

Sahibi olup olmamanız fark etmiyor. Fatura koymalısınız, fatura tarihinden itibaren garanti baslamaktadir. Kutu içeriğine gelecek olursak değişim vb olursa diye koymanız lazım.
Zaten fiziki fatura olmuyor artık. İlk sahibinde muhtemelen PDF formatında fatura vardır yada İncehesap'tan talep eder. Siz de PDF olarak çıktısını alıp koyarsınız.
tamam.
Ve servise nasıl ulaşacağım?
@Pikachu.34

Son düzenleme:
Kutu içeriği eksiksiz olsun. Bir de iletişim numarası olarak fatura üzerindeki kişinin aranmaması için kendi iletişim bilgilerinizi (Ad soyad, telefon, adres) kutuya ekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı