İkinci el araba aldıktan sonra yapılması gerekenler nedir?

Hayretinalis

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, cumartesi günü 2006 model dizel motorlu accent era satın aldım. Beni 2-3 yıl idare etmesi amaçlı ilk arabam. Satın aldıktan sonra neler yapmak gerekir? Bir de ilk arabam olduğu için arabaya kozmetik bir şeyler ekleme hevesim de var bu modellere ne gibi önerileriniz olur?

Kliması aktif mi? Aktif ise sıcaklığa göre renk değiştiren sıvılar var; klimanın önüne koyuyorsun. Satın alabilirsin. Eğlenceli olabilir.

Kokuda veriyorlar.

Kliması aktif mi? Aktif ise sıcaklığa göre renk değiştiren sıvılar var; klimanın önüne koyuyorsun. Satın alabilirsin. Eğlenceli olabilir.

Kokuda veriyorlar.

Linkini atabilir misin veya tam olarak ismini

Abi araba almadan önce mutlaka iyi bir ekspertiz firmasına götürün detaylı test ettirin. 3-4 k fazla para verirsin kafan rahat olur.

Tanıdık sevdigimiz bir galerici öyle şeyler olmaz aramızda yamuk araba satmazlar bize

Arkadaşlar selam, cumartesi günü 2006 model dizel motorlu accent era satın aldım. Beni 2-3 yıl idare etmesi amaçlı ilk arabam. Satın aldıktan sonra neler yapmak gerekir? Bir de ilk arabam olduğu için arabaya kozmetik bir şeyler ekleme hevesim de var bu modellere ne gibi önerileriniz olur?

Hayırlı olsun.
Kesinlikle direkt bakıma girmeli. Triger, devirdaim, v kayışı, yağ, antifiriz vs.

Tanıdık sevdigimiz bir galerici öyle şeyler olmaz aramızda yamuk araba satmazlar bize.

Pek emin olmayın geç olmadan baktırın. Genelde tanıdığa güzelce itelerler.

Engine flush ile güzel bir periyodik bakıma sok. Fren ve direksiyon hidroliğini değiştir. Şanzıman yağını değiştir. Balatalar yarının altındaysa onlarıda değiştir. Sonra devamm

Yeni konular

Geri
Yukarı