İkinci el Bajaj NS 200 vs sıfır Benelli 125S

1hamza_sari

Femtopat
Daha fazla  
Maksimum 40 bin TL limitim var. Alırken çıkacak masrafların da içine dahil olması lazim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ikisi arasında kalmıştım tercihim pulsardan yana olurdu. Piyasası daha çok satması daha kolay olur. Servis ağı daha geniş parça konusunda sıkıntı yaşamazsın. Torku gücü gayet yerinde tatmin eder diye düşünüyorum.

Bende ikisi arasında kalmıştım tercihim pulsardan yana olurdu. Piyasası daha çok satması daha kolay olur. Servis ağı daha geniş parça konusunda sıkıntı yaşamazsın. Torku gücü gayet yerinde tatmin eder diye düşünüyorum.
Şuan dediğim paralarda pulsarlarin biraz kilometresi yüksek oluyor o biraz arada kalmama sebep oldu

Şu an dediğim paralarda pulsarlarin biraz kilometresi yüksek oluyor o biraz arada kalmama sebep oldu.

Evet dostum maalesef piyasalar öyle 2014-2015 model arası kronik sıkıntılı olduğunu biliyorum. 2017 model ve üstü euro4 abs fren vs oluyor. Acele etmeden düşük km bulabilirsen bir servise gösterip iyice baktırıp alabilirsin.

Evet dostum maalesef piyasalar öyle 2014-2015 model arası kronik sıkıntılı olduğunu biliyorum. 2017 model ve üstü euro4 abs fren vs oluyor. Acele etmeden düşük km bulabilirsen bir servise gösterip iyice baktırıp alabilirsin.
En fazla kaç kilometrede olsa sıkıntı yaşatmaz bana ilk kez bir motor alicamda onun tedirginliği de var uzerimde

Kardeş şu dönemde alma dedikçe fiyatlar katladı motorların birçoğu sıfırdan pahalı oldu.
Japon alamıyorsan kesinlikle hintlilere bakacaksın.

Altın Elbiseli Adam'ın ömrü Benelliyi incelemeye yetmedi ama Bajaj'ın berbat bir motor olduğunu söylemişti. Şuan düzelttiler mi bilmiyorum ama ön cant kırılmaları çok yaşanan bir modeldi. Hatta bunu söylediği için Bajaj, AEA ile kavga etti ve AEA bir daha ağzına Bajaj kelimesini almadı. Altınlı Gece izleyenler bilir.

Altın Elbiseli Adam'ın ömrü Benelliyi incelemeye yetmedi ama Bajaj'ın berbat bir motor olduğunu söylemişti. Şuan düzelttiler mi bilmiyorum ama ön cant kırılmaları çok yaşanan bir modeldi. Hatta bunu söylediği için Bajaj, AEA ile kavga etti ve AEA bir daha ağzına Bajaj kelimesini almadı. Altınlı Gece izleyenler bilir.
Barkın abiye saygım sonsuz ama bajaj benim bildiğim kendini çok gelistirdi

NS200 güzel motordur ancak sıfır motor dururken ikinci el almak mantıklı olmaz bence.
CC de önemli değilse sıfır almanızı öneririm.

Geri
Yukarı